A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Katalizator Inicjatyw Wielokulturowych - KIWi

Powrót KIWi!

Kreatywne warsztaty dla migrantek i migrantów - edycja letnia

Powrót KIWi!

Kreatywne warsztaty dla migrantek i migrantów wracają!

KIWi w Centrum Wielokulturowym!

Jeszcze w czerwcu w ramach KIWi odbędą się m.in. warsztaty aktorskie dla migrantów, prezentacja projektów grupy ukraińskich dziennikarzy oraz warsztaty artystyczne dla dzieci.

KIWi w Centrum Wielokulturowym!

Już 11-12 kwietnia bezpłatne warsztaty dla cudzoziemców Katalizatora Inicjatyw Wielokulturowych w Centrum Wielokulturowym w Warszawie.

Zapraszamy na warsztaty KIWi 14-15 czerwca!
Bezpłatne warsztaty dla aktywnych cudzoziemców. Zdobądź wsparcie (merytoryczne i finansowe) dla swojej inicjatywy - albo stwórz i zrealizuj zupełnie nowe działanie!

Street Art Trip
Zapraszamy do udziału w ostatnim projekcie w ramach tegorocznego KIWi skierowanego do młodych obcokrajowców.

Weekend z KIWi!
Warsztaty dla aktywistów i przedstawicieli różnych kultur, wieczór kabaretowy KWN, spotkanie filmowe - komedie w różnych kulturach: Katalizator Inicjatyw Wielokulturowych zaprasza!

Warsztaty dla dzieci pochodzenia wietnamskiego
Sobota, 23.XI. Poprzez zabawę i gry dzieci poznają legendy warszawskie, fakty z historii wielokulturowej Warszawy. Będzie również okazja do porównania ich z legendami wietnamskimi.

Festiwal Kina Opowiadanego
Autorski projekt Aleny Siutsovej realizowany w ramach KIWi. Fenomen współczesnej kultury białoruskiej opowiedziany na nowo już 22 listopada w Warszawie. Bądź z nami!

Meksykańskie Święto Zmarłych
Już w niedzielę, 3 listopada wspólnie z Meksykanami mieszkającymi w Warszawie zapraszamy na pierwsze wydarzenie w ramach KIWi!

KIWi II
Po sukcesie zeszłorocznych projektów powstałych w ramach Katalizatora Inicjatyw Wielokulturowych (KIWi) - zapraszamy na edycję 2014. Rozpoczynamy warsztatami 17-18 sierpnia.

KIWi Open Mike
Zapraszamy do warszawskiego Powiększenia (Nowy Świat 27) na ostatni wieczór KIWi Open Mike. Tym razem "Żartokros"!

KIWi zaprasza

Pierwszy z projektów uczestników KIWi - Yana Sira zaprasza na warsztaty wymiany twórczych pomysłów i różnorodnych umiejętności.

KIWI II edycja warsztatów - wolne miejsca!
Zapraszamy aktywne osoby, które np. pochodzą ze środowisk migranckich, z mniejszości narodowych i etnicznych i które chciałyby zrealizować własne działania w Warszawie!

Katalizator Inicjatyw Wielokulturowych - zgłoś się
Zapraszamy wszystkie aktywne osoby, których wielokulturowość dotyczy osobiście, które pochodzą ze środowisk migranckich, które chciałyby zrealizować swój projekt!