A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Wspieraj Fundację Finansowo

 

Możesz pomóc wspierać nasze działania przekazując na ich cel dowolną kwotę.

Za wszelkie wsparcie serdecznie dziękujemy!

 

 

 

Możesz również wspierać poszczególne projekty Fundacji!

 

CO ROBIMY?

Fundacja Inna Przestrzeń od wielu lat aktywnie działa na rzecz promowania otwartości, demokracji, praw człowieka i wielokulturowości. Pragniemy, by nasze projekty przyczyniały się do rzeczywistej zmiany społecznej, dlatego realizujemy je wieloetapowo, rokrocznie udoskonalając kolejne edycje, często bez wystarczających środków finansowych.

Mimo to, od 2006 roku udało nam się zrealizować m.in. dziewięć edycji Warszawskiego Wielokulturowego Street Party, sześć edycji festiwalu Transkaukazja, cztery Fora Robocze ds. Lokalnych Polityk Migracyjnych i dwie edycje festiwalu One Caucasus.

Angażujemy się w działania na rzecz poszanowania praw człowieka w Tybecie i w Birmie. Aktywnie działamy w Warszawie, gdzie uruchomiliśmy Punkt Info dla Migrantów, obecnie prowadzony przez Centrum Wielokulturowe. Od początku działania Fundacji prowadzimy również portal Kontynent Warszawa - Warszawa Wielu Kultur dostarczający  informacje na temat wielokulturowości w stolicy. Pragniemy ułatwiać migrantom i migrantkom włączanie się w życie w Polsce - stąd pomysł na stworzenie m.in. platformy współpracy Info-Migrator, dostępnej w wielu wersjach językowych i kompleksowo odpowiadającej na potrzeby przybywających do Polski obcokrajowców.

Więcej informacji o naszych projektach znajdziesz tutaj.