A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Aktualności

Jesteś uczennicą/uczniem liceum? Prowadzisz ze znajomymi szkolny radiowęzeł? A może planujecie założyć go w swojej szkole? 

Zgłoś siebie i minimum dwie osoby z redakcji (również tej, która ma dopiero powstać) do Międzyszkolnej Akademii dla Radiowęzłów IMI Radia!

Projekt “Safe Haven - Bezpieczna przystań” skierowany jest w szczególności do uchodźczyń z Ukrainy i ich dzieci. Jego celem jest zapewnienie komfortowych warunków noclegowych i kompleksowe wsparcie osób potrzebujących przez 3 miesiące.

To seminarium dla wszystkich tych, którzy zaangażowali się w pomoc uchodźczyniom i uchodźcom z Ukrainy i od niedawna prowadzą organizacje pozarządowe, są w trakcie ich tworzenia lub planują rejestrację organizacji. 

Ruszył nabór na wolontariuszy-współtwórców festiwalu One Caucasus 2022.

Гуртуємо представників громадських організацій з України в Центрі Підтримки Координації (Варшава). Zaproszenie dla organizacji z Ukrainy do korzystania z Centrum Wsparcia Koordynacji (Warszawa). 

Sprawdź naszą nową stronę poświęconą wsparciu dla uchodźców i uchodźczyń oraz podmiotom, które takie wsparcie oferują: www.warszawa-ukraina.info 

Варшавські ініціативи підтримки українців, які тікають від війни www.WarszawaUkraina.pl/UA / WARSZAWSKIE INICJATYWY WSPARCIA UCHODŹCÓW I UCHODŹCZYŃ Z UKRAINY www.WarszawaUkraina.pl 

Dzięki zaangażowaniu szeregu osób (z organizacji, struktur miasta st. Warszawy i nie tylko) uruchomiliśmy wspólne Centrum Wsparcia Koordynacji.

This form is addressed to people who do not speak Polish and cannot take action in Polish. We know that you want to help, we will try to redirect you to the relevant institutions!

Zastanawiasz się co możesz zrobić? Skąd czerpać informacje?
Podpisuj apele, wyrażaj swój sprzeciw, wspieraj organizacje pozarządowe i obserwuj ich działania! 

Zapraszamy instytucje publiczne z Warszawy (w szczególności - placówki oświatowe - ale nie tylko!) do udziału w otwartym naborze - którego celem będzie wsparcie planowanej inwestycji/remontu poprzez przeprowadzenie procesu partycypacyjnego planowania przestrzeni. 

W tych trudnych czasach, chcemy się z Wami podzielić efektami niezwykłej współpracy górali i góralek z Bielsko-Białej z Gruzinami i Gruzinkami z zespołów wielogłosowych. To muzyka, która niesie nadzieję.

Akademia Radiowa

Współtwórz z nami najbardziej wielojęzyczne i wielokulturowe Radio w Polsce. IMI Radio zaprasza Was do udziału w Akademii Radiowej.

Po kilku latach przerwy razem z Wami reaktywujemy Program Tybetański!

Shadow Architecture zaprasza na wystawę sztuki współczesnej na paznokciach w słynnej Alei Pazurów na bazarze Asian Town przy Bakalarskiej. To okazja, żeby zrobić hybrydowe pazy według projektu Twojego ulubionego artysty. Inna Przestrzeń jest partnerem wydarzenia.

Spacer artystyczny to dużo więcej niż rodzaj artystycznej gry miejskiej – można porównać go do seansu filmowego, w którym widzowie stają się bohaterami opowiadanej historii.

Jak rozpocząć proces uzdrawiania ran zadanych przez wojnę na Kaukazie? Zapraszamy na spotkanie warsztatowe z udziałem aktywistek i aktywistów z Gruzji, Armenii, Azerbejdżanu, Polski i innych miejsc świata. Już w czwartek, 28 października w Domu Spotkań z Historią w Warszawie.

Fundacja Inna Przestrzeń poszukuje wolontariuszy i wolontariuszek, którzy będą współtworzyć akcję "Inter3Lab Warszawa". 

Ciekawi cię zawód architekta? Planujesz studiować architekturę? Chcesz zmieniać świat na lepsze? To program dla Ciebie!

Mobilni w Kulturze 2021 - kiedy wyniki?

Trwa realizacja kolejnych projektów dofinansowanych w ramach programu Mobilni w Kulturze 2021! Zobacz, gdzie możesz pójść!