A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Aktualności

Akademia Radiowa

Współtwórz z nami najbardziej wielojęzyczne i wielokulturowe Radio w Polsce. IMI Radio zaprasza Was do udziału w Akademii Radiowej.

Akademia Radiowa

Fundacja Inna Przestrzeń wygrała konkurs na prowadzenie programu Mobilni w Kulturze 2021 Biura Kultury Urzędu m. st. Warszawy. Celem projektu jest wsparcie działań twórczych indywidualnym twórcom i twórczyniom.

One Caucasus 2016

Najnowsza premiera Akademii Młodych Architektów to także okazja dla szkół publicznych, które planują remont.

One Caucasus 2016

Ruszył nabór na wolontariuszy-współtwórców festiwalu One Caucasus 2021

Wczoraj wojskowi zabili 130 cywilów na ulicach i w domach 44 miast. Odwaga protestujących jest niezwykła. Dzięki Waszej pomocy - tylko dziś kupiliśmy worki ryżu, worki cebuli, oleje spożywcze, paracetamol, sole nawadniające, maski, płyny dezynfekujące.

Powrót KIWi!

Kreatywne warsztaty dla migrantek i migrantów wracają!

Kolejni zabici w czasie protestów w Birmie. Dołącz do zbiórki dla protestujących walczących o swoją wolność i demokrację!

Pracuj w jednym z najbardziej inspirujących zespołów międzynarodowych - który tworzy wyjątkowy interdyscyplinarny projekt realizowany na pograniczu Gruzji, Armenii, Azerbejdżanu, a także w Polsce, Austrii i Portugalii. 

Już 18-20 grudnia odbędą się warsztaty wzmacniające dla osób posiadających doświadczenie w obszarze edukacji nieformalnej/pozaszkolnej. Ich celem jest wzmocnienie kompetencji w tworzeniu i prowadzeniu zajęć zarówno na "żywo", jak i "on-line", wymiana doświadczeń i integracja edukatorów. 

Masz pomysł na audycję radiową? Chcesz sprawdzić się w roli prowadzącej/ego? A może chcesz inaczej włączyć się w tworzenie najbardziej wielojęzycznego radia w Polsce?

Ciekawi cię zawód architekta? Planujesz studiować architekturę? Zobaczyć jak pracują architekci w Polsce i na świecie? Poznać tajniki projektowania i trudności codziennego życia architektów? Dowiedzieć się jak planowane jest miasto? Wziąć udział w planowaniu partycypacyjnym obiektu / przestrzeni publicznej? To program dla Ciebie!

Akademia Młodych Architektów zaprasza osoby w wieku 15-19 lat na warsztaty online z Aleksandrą Wasilkowską poświęcone Architekturze Cienia w sobotę, 6 czerwca.

Akademia Młodych Architektów zaprasza na spotkanie online z Małgorzatą Kuciewicz i Simone de Iacobis z grupy projektowej CENTRALA. Warsztaty poświęcone są nieoczywistym relacjom wody i architektury. Zapraszamy osoby w wieku 15-19 lat.

Trościaniec, Omelnik, Bilotserkivka i Opisznia: to właśnie w tych miejscowościach obwodów połtawskiego i sumskiego w Ukrainie - mieszkańcy będą kształtować zmianę swoich przestrzeni publicznych.

Ciekawi cię zawód architekta? Planujesz studiować architekturę? Chciałbyś zacząć działać na rzecz swojego najbliższego otoczenia? Zmieniać świat na lepsze? To program dla Ciebie! Weź udział w rekrutacji i spotkaniu informacyjnym w środę, 9 października o 16:00 w Zodiaku - Warszawskim Pawilionie Architektury.

Zostań Trenerem/Trenerką i zrealizuj własne autorskie warsztaty!   

Odszedł Bogusław Stanisławski (1930-2019), szef Rady Fundacji Inna Przestrzeń od początku jej istnienia (2006-2019).

Dołącz do nas! Zostań wolontariuszem lub wolontariuszką podczas Wielokulturowego Warszawskiego Street Party i Festiwalu Transkaukazja!

Tylko tydzień został do zgłoszenia siebie do udziału w niezwykłej przygodzie na pograniczu Gruzji, Armenii i Azerbejdżanu!

Zostań współpracownikiem Fundacji Inna Przestrzeń przy niezwykłym wydarzeniu tego lata w Warszawie!