A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Aktualności

Zapraszamy na warsztaty KIWi 14-15 czerwca!

Bezpłatne warsztaty dla aktywnych cudzoziemców. Zdobądź wsparcie (merytoryczne i finansowe) dla swojej inicjatywy - albo stwórz i zrealizuj zupełnie nowe działanie! Fundacja Inna Przestrzeń zaprasza na pierwsze w tym roku warsztaty dla cudzoziemców!

Zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach wszystkie kreatywne i aktywne osoby, których wielokulturowość dotyczy osobiście i które pochodzą ze środowisk migranckich i które chciałyby zrealizować swój pomysł na inicjatywę społeczną lub działanie artystyczne.

Projekt skierowany jest do cudzoziemców posiadających obywatelstwa państw nie wchodzących w skład Unii Europejskiej.

• Realizujesz lub chciałbyś realizować projekty wspierające Twoją społeczność?
• Chcesz promować swoją kulturę w niebanalny sposób?
• Masz pomysły, które wymagają dopracowania, funduszy, wsparcia organizacyjnego?
• Nie masz kontaktów do mediów, nie wiesz jak docierać do nowych odbiorców swoich działań?

Uczestnikom oferujemy:

• Szkolenie dostosowane do potrzeb danej społeczności, grupy, zespołu, organizacji m.in. z zakresu realizacji działań kulturalnych, pozyskiwania funduszy, zarządzania projektem, promocji działań, budowy zespołu.
• Wsparcie ekspertów (tutorów) podczas pracy nad projektem.
• Wsparcie finansowe i promocyjne wybranych projektów lub działań opracowanych podczas szkolenia.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, szkolenie planowane jest w dniach 14-15 czerwca 2014 w Warszawie.
Szkolenie prowadzone jest w języku polskim.

Zgłoszenia (imię, nazwisko, nr telefonu) prosimy przesyłać do 8 czerwca 2014 na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w temacie KIWi.

W tym roku planowane są kolejne warsztaty, osoby z listy rezerwowej (które nie będą mogły wziąć udziału w czerwcowej edycji ze względu na brak miejsc lub nieodpowiadający im termin) będą miały pierwszeństwo udziału w kolejnej edycji.________________________________
Katalizator Inicjatyw Wielokulturowych KIWi realizowany jest w ramach projektu Fundacji Inna Przestrzeń ‘Warszawskie Centrum Wielokulturowe’, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa, przy wsparciu finansowym Urzędu m.st. Warszawy. Wyłączna odpowiedzialność spoczywa na autorze. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za sposób wykorzystania udostępnionych informacji.