A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Aktualności

KIWI II edycja warsztatów - wolne miejsca!

Zapraszamy aktywne osoby, które np. pochodzą ze środowisk migranckich, z mniejszości narodowych i etnicznych i które chciałyby zrealizować własne działania w Warszawie!
 
  • Realizujesz lub chciałbyś realizować projekty wspierające Twoją społeczność?
  • Chcesz promować swoją kulturę w niebanalny sposób?
  • Masz pomysły, które wymagają dopracowania, funduszy, wsparcia organizacyjnego?
  • Nie masz kontaktów do mediów, nie wiesz jak docierać do nowych odbiorców swoich działań?
albo
 
  • Chcesz wspierać swoją wiedzą i doświadczeniem projekty wielokulturowe, poszerzyć swoją bazę kontaktów, wziąć udział w realizacji nowych inicjatyw wspólnie z przedstawicielami innych kultur?
Zapraszamy do tworzenia platformy współpracy i wymiany doświadczeń: 
 
UCZESTNIKÓW
czyli wszystkie kreatywne i aktywne osoby, które mają wielokulturowe pochodzenie np. pochodzą ze środowisk migranckich, z mniejszości narodowych i etnicznych i które chciałyby zrealizować swój pomysł na inicjatywę społeczną lub działanie artystyczne.
 
Uczestnikom oferujemy:
  • Szkolenie dostosowane do potrzeb danej społeczności, grupy, zespołu, organizacji m.in. z zakresu realizacji działań kulturalnych, pozyskiwania funduszy, zarządzania projektem, promocji działań, budowy zespołu.
  • Wsparcie ekspertów (tutorów) podczas pracy nad projektem. 
  • Wsparcie finansowe i promocyjne wybranych projektów lub działań opracowanych podczas szkolenia.
 
Udział w szkoleniach jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, pierwsze szkolenie planowane jest w dniach 08-09 września 2012 w Warszawie.
Szkolenia prowadzone są w języku polskim*
 
  • Jeżeli zbierze się odpowiednio duża grupa osób – przewidujemy w terminie późniejszym realizację szkolenia także w języku angielskim. 
EKSPERTÓW/TUTORÓW
Do zgłaszania kandydatur na tutorów zapraszamy serdecznie wszystkie osoby, które chcą wesprzeć inicjatywy osób pochodzących z innych kultur. W zgłoszeniu eksperta prosimy o podanie dziedziny/obszaru wsparcia (np. rejestracja organizacji pozarządowej, praca z mediami, organizacja event’ów, praca urzędów i instytucji kultury i inne).
 
Zgłoszenia (imię, nazwisko, nr telefonu) prosimy przesyłać do 07 września 2012 na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w temacie UCZESTNIK lub/i TUTOR.