A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Aktualności

KIWi zaprasza

Pierwszy z projektów uczestników KIWi - Yana Sira zaprasza na warsztaty wymiany twórczych pomysłów i różnorodnych umiejętności.

Warsztaty twórczości wszechstronnej
10 listopada 2012
godz. 11:00.

Warsztaty będą się odbywać w centrum, uczestnicy zostaną poinformowani o dokładnej lokalizacji.

Warsztaty mają na celu poznanie i integrację ludzi z różnych krajów, wymianę twórczych pomysłów, umiejętności artystycznych i praktycznych między uczestnikami. Będą one okazją do poszerzenia swojej wiedzy na temat, np.: różnych technik ozdabiania przedmiotów, robienia kolczyków, malowania na szkle, materiale czy obsługi maszyny do szycia.

Każdy uczestnik będzie miał okazję przekazać swoją wiedzę na tych warsztatach, podziałać w praktyce, a także nauczyć się czegoś nowego lub udoskonalić to, co już umie.

Chętnych prosimy o zgłoszenie na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 22 października. Liczba miejsc ograniczona.
Organizator zapewnia materiały.
Udział w warsztatach jest bezpłatny.

W zgłoszeniu prosimy podać: Imię i nazwisko, numer telefonu oraz umiejętności, których chcielibyście nauczyć innych uczestników.

Na pierwszym spotkaniu organizatorka Yana Sira poprowadzi warsztaty decoupage.
"Masz rzeczy, w które chcesz tchnąć nowe życie – szkatułki, ramki, szafki itp. Przyjdź na warsztaty. Pokażę Ci, jak to zrobić."

Wydarzenie na FB - kliknij tu

Projekt Fundacji Inna Przestrzeń "Katalizator Inicjatyw Wielokulturowych w Warszawie" współfinansowany ze środków Urzędu m.st. Warszawy.