A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Aktualności

KIWi II

Po sukcesie zeszłorocznych projektów powstałych w ramach Katalizatora Inicjatyw Wielokulturowych (KIWi) - zapraszamy na edycję 2014. Rozpoczynamy warsztatami 17-18 sierpnia. Fundacja Inna Przestrzeń zaprasza na drugą edycję warsztatów Katalizatora Inicjatyw Wielokulturowych KIWi!

• Realizujesz lub chciałbyś realizować projekty wspierające Twoją społeczność?
Chcesz promować swoją kulturę w niebanalny sposób?
Masz pomysły, które wymagają dopracowania, funduszy, wsparcia organizacyjnego?
• Nie masz kontaktów do mediów, nie wiesz jak docierać do nowych odbiorców swoich działań?
albo
• Chcesz wspierać swoją wiedzą i doświadczeniem projekty wielokulturowe, poszerzyć swoją bazę kontaktów, wziąć udział w realizacji nowych inicjatyw wspólnie z przedstawicielami innych kultur?
 
Zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach wszystkie kreatywne i aktywne osoby, których wielokulturowość dotyczy osobiście, które pochodzą ze środowisk migranckich, z mniejszości narodowych i etnicznych i które chciałyby zrealizować swój pomysł na inicjatywę społeczną lub działanie artystyczne.

Uczestnikom oferujemy:
•  Szkolenie dostosowane do potrzeb danej społeczności, grupy, zespołu, organizacji m.in. z zakresu realizacji działań kulturalnych, pozyskiwania funduszy, zarządzania projektem, promocji działań, budowy zespołu.
•  Wsparcie ekspertów (tutorów) podczas pracy nad projektem.
•  Wsparcie finansowe i promocyjne wybranych projektów lub działań opracowanych podczas szkolenia.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, szkolenie planowane jest w dniach 17-18 sierpnia 2013 w Warszawie.
Szkolenie prowadzone jest w języku polskim.


Zgłoszenia (imię, nazwisko, nr telefonu) prosimy przesyłać do 11 sierpnia 2013 na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w temacie KIWi.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Urzędu m.st. Warszawy.