A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Program Tybetański

Ratuj Tybet Reaktywacja!

Po kilku latach przerwy razem z Wami reaktywujemy Program Tybetański!

Głosuj na Galerię Tybetańską!
Zagłosuj na Galerię Tybetańską w konkursie na najlepszą inicjatywę pozarządową w 2014 r! http://ngo.um.warszawa.pl/konkurs/ PROJEKTY INTERDYSCYPLINARNE

Na Nowy Rok

Przekazujemy Wam życzenia na Nowy Rok od J.Ś. Dalajlamy oraz od Międzynarodowej Sieci na rzecz Tybetu.

Ujgurski intelektualista skazany na dożywocie
Organizacje działające na rzecz Tybetu wyrażają oburzenie wyrokiem i solidarność z Ilhamem Tohti, ujgurskim akademikiem skazanym na dożywocie przez władze Chin.

Wernisaż w Galerii Tybetańskiej!

W najbliższą niedzielę o godz. 17.00 przy Rondzie (Wolnego) Tybetu w Warszawie już po raz czwarty zapraszamy na wspólne oglądanie murali oraz koncerty.

10 grudnia: uwolnij Prawdę!
Dołącz do akcji na rzecz uwolnienia Dhodndupa Wangchena w Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka - 10 grudnia!

Nie dla Chin w Radzie Praw Człowieka NZ
Aby zostać ponownie wybrane do Rady Praw Człowieka, Chiny powinny podjąć konkretne działania w kwestii poprawy sytuacja. Wspieramy międzynarodową kampanię w tej sprawie!

Urodziny Dhondupa Wangczena
17 października urodziny obchodzi tybetański aktywista, twórca filmu 'Poza strachem', tybetański więzień polityczny. Działamy na rzecz jego uwolnienia od 2008 r. Działaj!

Wernisaż w Galerii Tybetańskiej

Wspólnie z Fundacją Klamra zapraszamy na wernisaż w Galerii Tybetańskiej. 8 września godz. 19.00, Rondo Tybetu. Wystąpią m.in. Tybetańczycy oraz Jacek Kleyff

10 marca - działania na rzecz Tybetu w Polsce
Zachęcamy do udziału w akcjach i spotkaniach upamiętniających rocznice tybetańskich powstań oraz wyrażających solidarność z Tybetańczykami.

100-lecie niepodległości Tybetu!
Dziś mija 100 lat od proklamowanie niepodległości Tybetu! Dołącz do kampanii Students for a Free Tibet Poland wspieranej przez Program Tybetański Fundacji Inna Przestrzeń.

W te święta myślimy o Tybecie!
Pomyśl o Tybecie w te święta. Zrób własnego jaka na choinkę. Wszystkim składamy życzenia spokojnych świąt, szczęśliwego Nowego Roku i udanego składania jaków!

Międzynarodowy Dzień Solidarności z Tybetem
10 grudnia, godz. 18.00 Plac Zamkowy w Warszawie - dołącz do demonstracji solidarności z Tybetem organizowanej przez Tybetańczyków mieszkających w Polsce.

Zobacz relacje z akcji pod Salą Kongresową
Około 100 osób wzięło udział w akcji protestu przeciw żenującemu spektaklowi propagandy pt. "Chiński Tydzień Kultury Tybetańskiej". Zobacz fotoreportaże i relacje z wydarzenia

Zaprotestuj przeciw żenadzie
W poniedziałek, 5 listopada o 18:00 będziemy z Tobą pod Salą Kongresową w Warszawie w proteście przeciw propagandowemu przedstawieniu „Magiczny Tybet” ambasady ChRL w Polsce.

Wciągnięty przez Tybet
O sytuacji Tybetańczyków wie bardzo dużo, choć sam w Tybecie nie był... - wywiad z Piotrem Cykowskim, koordynatorem Programu Tybetańskiego na NGO.PL

Ponad 50 samopodpaleń w okupowanym Tybecie
Wspólnie z międzynarodowym ruchem na rzecz Tybetu potępiamy chińską przemoc, wojskowe rządy nad Tybetańczykami, ich ziemią i kulturą. Polityka ta doprowadziła do kryzysu w Tybecie.

2 września wernisaż w Galerii Tybetańskiej
Z Fundacją Klamra zapraszamy na wernisaż połączony z tybetańskimi występami, wspólnym malowaniem i świętowaniem Tybetańskiego Dnia Demokracji. 2 września godz. 19, Rondo Tybetu

Apel w Międzynarodowy Dzień Tybetu
W rocznicę 77 urodzin Dalajlamy, 13 organizacji pozarządowych poparło apel do polskich władz w sprawie sytuacji w Tybecie.

Wspołtwórz rondo
Zapraszamy do wzięciu udziału w tworzeniu Galerii Tybetańskiej - Pierwszej galerii graffiti poświęconej w całości historii, kulturze i aktualnej sytuacji Tybetu.