A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

One Caucasus

Ruszył nabór na wolontariuszy-współtwórców festiwalu One Caucasus 2022.

Zobacz premierę projektu muzyków One Caucasus z 4 kontynentów. Wspieraj One Caucasus i dołącz do nas!

One Caucasus 2016

Ruszył nabór na wolontariuszy-współtwórców festiwalu One Caucasus 2021

Ósmego września odbyło się spotkanie podsumowujące II edycję projektu budżetu partycypacyjnego w Marneuli.

Pod koniec lipca zakończyło się składanie projektów w ramach budżetu partycypacyjnego w gruzińskim municypalitecie Marneuli. W 6 rejonach zostało złożonych łącznie 137 projektów.  To o ponad 80 projektów więcej niż w poprzedni roku.

W Gruzji cały czas trwają prace nad budżetem partycypacyjnym. W zeszłym tygodniu zakończyliśmy spotkania z ponad dwustoma mieszkańcami w sześciu miejscowościach rejonu Marneuli, zorganizowane przez lokalnych koordynatorów budżetu partycypacyjnego.

Projekt budżetu partycypacyjnego w Gruzji wchodzi w nowy etap.

Jeżeli chciałbyś/chciałabyś wystąpić z profesjonalnymi zespołami z Polski, USA, Senegalu, Armenii, Gruzji i Azerbejdżanu podczas One Caucasus 2016, jeszcze do 24 czerwca do 23:59 możesz zgłosić swój udział!

Ruszyła kontynuacja projektu budżetu partycypacyjnego w Gruzji. W tym roku zaczynamy dwa moduły działań.

Warsztaty Architektoniczne dotyczące zaprojektowania i realizacji przestrzeni „Living Zone” dla Festivalu „One Caucasus” w Tserkavi w Gruzji w sierpniu 2016 r.!

Krótki film o One Caucasus!
Zobacz film o pierwszym festiwalu One Caucasus, zorganizowanym na pograniczu gruzińsko-ormiańsko-azerskim w sierpniu zeszłego roku.

One Caucasus - filmy!
Dołącz do kanału YouTube naszego programu One Caucasus - i oglądaj krótkie filmy - m.in. o wspólnym graniu polsko-kaukasko-senegalsko-karaibskim, o tworzeniu One Caucasus Town i in

Программа фестиваля One Caucasus

Здесь можете посмотреть план программы One Caucasus. Пожалуйста, обратите внимание,что окончательный список мероприятий, подготовленный нашими экспертами, художниками, волонтерами

One Caucasus  (ერთიანი კავკასია) პროგრამა!

ქვემოთ მოცემულია ინფორმაცია, სადაც თქვენ შეგიძლიათ იხილოთ პროგრამის დეტალები.

Warsztaty reportażu na One Caucasus!
Zapraszamy dziennikarzy oraz fotografów (szczególnie osoby z Kaukazu) do udziału w bezpłatnych warsztatach reportażu w ramach festiwalu One Caucasus (informacja po angielsku).

UWAGA: ujawniamy I część line-up-u One Caucasus
One Caucasus to inspirujące i bezpieczne miejsce spotkań dla młodych ludzi z całego Kaukazu. Festiwal odbędzie się 28-31.VIII w Tserakvi na pograniczu trzech republik kaukaskich.

Join the One Caucasus
Join our international team: take part in our Volunteer Program of One Caucasus Festival 2014. Co-create the One Caucasus Town and various activities in interior of Caucasus.

Dołącz do One Caucasus!
Dołącz do międzynarodowego zespołu - weź udział w Programie Wolontariackim Festiwalu One Caucasus - współtwórz miasteczko One Caucasus i warsztaty dla społeczności lokalnych (ang.)

Weź udział w wyborze logo One Caucasus
Pierwszy festiwal One Caucasus przed nami! Już teraz weź udział w wyborze loga wydarzenia i dołącz do nas w sierpniu br. na pograniczu gruzińsko-ormiańsko-azerbejdżańskim!

One Caucasus w Sadakhlo
Już w niedzielę, 17 listopada o 11:00 w Domu Kultury w Sadakhlo (Kvemo-Kartli, Gruzja) odbędą się prezentacja i warsztaty projektu "One Caucasus 2014". Zapraszamy!