A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Aktualności

One Caucasus 2024

Jeszcze tylko do jutra można zgłosić się do udziału w międzynarodowym zespole tworzącym One Caucasus 2024! Z przyjemnością informujemy także, że ..

..w tym roku Program One Europe One Caucasus II jest współfinansowany z budżetu państwa w ramach konkursu Ministra Spraw Zagranicznych RP „Dyplomacja Publiczna 2024”.  Wartość finansowania to 200 000 zł (jest to najwyższa dotacja przyznana w konkursie!). One Europe One Caucasus II jest także współfinansowany przez Komisję Europejską w ramach Programu Kreatywna Europa

          

Wszystkich zainteresowanych aktywnym współtworzeniem naszego festiwalu na pograniczu Gruzji, Armenii i Azerbejdżanu - przypominamy, że już 5 czerwca upływa termin rejestracji: https://onecaucasusfestival.com/2023/12/30/co-create-one-caucasus-2024-join-now/ 

Z radością informujemy także, że Festiwal One Caucasus został Partnerem Stowarzyszonym platformy UPBEAT - The European Showcase Platform for World Music.

ONE EUROPE ONE CAUCASUS II to program, na który składają program i festiwal One Caucasus (edycje 2023 oraz 2023) oraz trzy inicjatywy Inter3Lab w Gruzji, Ukrainie i w Polsce (dwa pierwsze realizowane będą w tym roku). Celem projektu jest stworzenie profesjonalnej, wolnej przestrzeni spotkań na pograniczu Gruzji, Armenii i Azerbejdżanu. Festiwal One Caucasus skupia muzyków, artystów, architektów, pedagogów i wolontariuszy z całego świata. Co roku tworzymy inspirującą i bezpieczną przestrzeń sprzyjającą spotkaniom i współpracy społeczności lokalnej z uczestnikami programu (więcej: https://onecaucasusfestival.com/). Inter3Lab to interdyscyplinarny, międzynarodowy i międzysektorowy projekt z pogranicza sztuki współczesnej, radia, teatru, kina i dialogu międzykulturowego sfinalizowany Spacerem Artystycznym (art-walk). Spacer artystyczny to format, gdzie sceną jest miasto; zaproszeni artyści tworzą całkowicie nowe działania w kontekście przestrzeni lokalnych, a widzowie stają się bohaterami nieoczekiwanej przygody. Zobacz materiały filmowe z inicjatyw Inter3Lab w latach 2021-2022: bit.ly/Inter3Labs2021-2022.