A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Projekt Birma

Relacja z Mjanmy

Wczoraj wojskowi zabili 130 cywilów na ulicach i w domach 44 miast. Odwaga protestujących jest niezwykła. Dzięki Waszej pomocy - tylko dziś kupiliśmy worki ryżu, worki cebuli, oleje spożywcze, paracetamol, sole nawadniające, maski, płyny dezynfekujące.

Razem dla Birmy - wsparcie dla protestujących!

Kolejni zabici w czasie protestów w Birmie. Dołącz do zbiórki dla protestujących walczących o swoją wolność i demokrację!

Projekt Birma - raport 2015

Zapraszamy do zapoznania się z naszym raportem podsumowującym działania Projektu Birma prowadzonych wspólnie z lokalnymi partnerami GRO,DEMO i WPNA w 2015 roku. 

Razem dla ofiar powodzi w Birmie

Dołącz do współorganizowanej przez nas zbiórki na rzecz ofiar powodzi w Birmie!

Polska 1989 - Mjanma 2015
Już od jutra w jednym z najciekawszych miejsc w Rangunie, galerii Pansodan - rozpocznie się seria wydarzeń zainspirowanych historią przełomowych wyborów w Polsce w 1989 roku.

Spotkanie z Debbie Stothard
Już w poniedziałek 9 grudnia (17:30) zapraszamy do Powiększenia w Warszawie na spotkanie z Debbie Stothard na temat bezprawnego zawłaszczania ziemi w Azji Południowo-Wschodniej.

Razem dla Birmy!
Z przyjemnością informujemy o naszych nowych działaniach w Birmie. Dowiedz się o nowym wspólnym projekcie Innej Przestrzeni z Solidarnością Polsko-Birmańską!

Birma na fali - czyżby?

Ważny głos w sprawie Birmy autorstwa Oli Kłosińskiej (koordynatorki działań Innej Przestrzeni w Birmie) oraz Oli Minkiewicz.

Warsztaty dla działaczy arakańskich
Przygotowaniem zarysu kampanii edukacyjnej dla wioski Nofuaushi, projektu sieci informacyjnej i działań rzeczniczych zakończyły się warsztaty umiejętności obywatelskich w Rangunie.

Spotkanie z Pa-Oh w Warszawie
Polecamy spotkanie Solidarności Polsko-Birmańskiej z Khun Saw Aung i Khun Khit San już w czwartek w warszawskim Tarabuku. Dowiecie się też o naszym birmańskim projekcie.

Szkoła Praw Człowieka w Birmie
Przedstawiamy pierwsze zdjęcia z Letniej Szkoły Praw Człowieka w regionie Arakan w Birmie.

Działaj z Arakan!
Fundacja Inna Przestrzeń z przyjemnością informuję o rozpoczęciu działań w Birmie. W regionie Arakan włączymy się m.in. w realizację Letniej Szkoły Praw Człowieka.