A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Polityki Migracyjne

IV Forum ds. Lokalnych Polityk Migracyjnych
Uwaga, uwaga! Rusza rejestracja na IV Forum ds. Lokalnych Polityk Migracyjnych. Tym razem odbędzie się we Wrocławiu w dn. 14-17 maja 2015.

Inna Przestrzeń nagrodzona
Złote Wachlarze 2014 - nagroda Międzynarodowej Organizacji ds. Migracji (IOM) przyznana Fundacji Inna Przestrzeń.

Cities Migration Policies - Report
We are happy to present final Report from the project 'Intersectoral Policies in the field of Migrant Integrtion' - now English version online!

Polityki Migracyjne - Raport
Za nami udane III forum robocze ds. polityk migracyjnych w Warszawie, obecnie ruszają prace nad wybranymi rekomendacjami, a my prezentujemy raport - podsumowanie 1,5 roku działań!

III FORUM POLITYK MIGRACYJNYCH - PROGRAM!
Z przyjemnością prezentujemy program ramowy III Forum ds. Lokalnych Polityk Migracyjnych (Warszawa, 18-21 września). Program powstał m.in. na podstawie zgłoszeń uczestników forum.

FIP na OFIP w Resorcie (focus: imigranci)
Wydarzenie poprzedzające III Forum ds. Lokalnych Polityk Migracyjnych odbędzie się w warszawskiej klubokawiarni Resort (przy Pl. Teatralnym) w środę, 10 września o 18:00.

III Forum ds. Lokalnych Polityk Migracyjnych
Forum odbędzie się już 18-21 września - zachęcamy do udziału - szczególnie przedstawicieli diaspor migranckich i instytucji, które zajmują się kwestiami imigracji.

Fotorelacja z II forum
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z II międzysektorowego forum ds. lokalnych polityk migracyjnych w Lublinie :)

Forum w Lublinie - startujemy jutro!
Przypominamy, że od jutra do niedzieli w Lublinie trwa drugie międzysektorowe i międzymiastowe Forum ds. Lokalnych Polityk Migracyjnych. Dołącz do nas!

Polska katastrofa demograficzna?!
Zapraszamy 16 lutego do CSW w Warszawie na debatę migracyjną. W ramach wystawy Marthy Rosler startujemy akcję społeczną dot. aktywnego udziału migrantów w życiu publicznym w Polsce

II Forum Lokalnych Polityk Migracyjnych!
Weź udział w drugim międzysektorowym forum roboczym dot. lokalnych polityk migracyjnych. Zapraszamy 21 - 23 marca 2014 do Lublina.

Fotorelacja z Krakowa
W niedzielę zakończyło się pierwsze międzymiastowe i międzysektorowe robocze forum ds. lokalnych polityk migracyjnych. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Pierwsze forum ds. polityk migracyjnych!
25-27 października w Krakowie odbędzie się pierwsze ogólnopolskie, międzysektorowe forum robocze dot. lokalnych polityk migracyjnych.

Warsztaty planowania przestrzeni WCW
Warsztaty planowania pierwszej siedziby Warszawskiego Centrum Wielokulturowego - środa 4 września przy pl. Hallera! Zapraszamy przedstawicieli społeczności imigranckich i NGO's.