A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Kontynent Warszawa

Mobilni w Kulturze 2021 - kiedy wyniki?

Portal Kontynent Warszawa - Warszawa Wielu Kultur (www.kontynent-warszawa.pl) prowadzony przez Fundację Inna Przestrzeń poszukuje osób chętnych, aby dołączyć do zespołu redakcji.

Kontynent Warszawa otwiera dla Was Kontynent Możliwości!

Z myślą o naszych użytkownikach, nowych jak i tych, którzy są z nami od lat, rok temu uruchomiliśmy nowe moduły na portalu Kontynent Warszawa – Warszawa Wielu Kultur.

Dzień Kobiet Migrantek w Centrum Wielokulturowym
Startujemy w niedzielę (8 marca) o 14:00 w Centrum Wielokulturowym. Na wydarzenie zapraszają Fundacja Adulis, Fundacja Nasz Wybór oraz Fundacja Inna Przestrzeń.

IMI Radio zaprasza!
Pierwsza w Polsce radiostacja prowadzona przez migrantów poszukuje redaktorów!

Bliżej Centrum Wielokulturowego w Warszawie!
6 organizacji-fundatorów, 10 organizacji w radzie Fundacji - a to dopiero początek! Fundacja na rzecz Centrum Wielokulturowego w Warszawie ustanowiona!

Kontynent ma 7 lat!
Zapraszamy na urodziny! Startujemy w niedzielę, 15.XII w Warszawie w Cafe Kulturalna (PKiN, Plac Defilad 1). Program dla dzieci i dorosłych + przedłużenie maratonu AI. Bądź z nami!

Centrum Wielokulturowe priorytetem!
Utworzenie Centrum Wielokulturowego w Warszawie będzie jednym z głównych wyzwań Pełnomocniczki Prezydent Warszawy ds. równego traktowania oraz miejskiego zespołu ds. cudzoziemców.

Plan miasta: Wielokulturowa Warszawa
Mapa w nowy i uporządkowany sposób przedstawia wybrane informacje, na temat miejsc i instytucji w których działalność zaangażowani są reprezentanci różnych mniejszości kulturowych.

Przekaż 1% na Centrum Wielokulturowe!
Warszawskie Centrum Wielokulturowe – www.cw.org.pl KRS: 0000257224; cel szczegółowy: CW

Lude Réno - warszawiak z wyboru

Portal Kontynent Warszawa zaprasza na premierę nowego cyklu filmowego.

Warsztaty Pilotażu WCW: Dekorowane Święta
Warsztaty robienia ozdób bożonarodzeniowych już 10 grudnia! To kolejne szkolenie trenerów-absolwentów Szkoły Trenerów WCW.

10 grudnia Warszawa będzie meksykańska!
Wpadnij do Powiększenia na koncert Los Amigos - autentyczna muzyka El Mariachi (od dziś na światowej liście UNESCO!), w programie także warsztaty robienia pinaty i wiele innych!
Uczymy się uczyć!
Zapraszamy na kolejne szkolenie trenerów Warszawskiego Centrum Wielokulturowego dla obcokrajowców - tym razem szczególnie przydatne dla tych, którzy chcą uczyć rosyjskiego Polaków.

Учимся учить!

Тренинг посвящен практическим нюансам организации и проведения индивидуальных уроков русского языка для иностранца.

Warsztat z kreatywności artystycznej
STREET-ART OR NOT? Zapraszamy na dwudniowy trening kończący się wydarzeniem artystycznym w przestrzeni miejskiej, które powstanie podczas wspólnej pracy zespołowej.

Szkolenie - Podstawy negocjacji
Chcesz doskonalić swoje umiejętności negocjacyjne, nauczyć się jak osiągnąć sukces w negocjacjach? Zapraszamy osoby spoza Unii Europejskiej 4 XI w Warszawie.

Aktywni społecznie i politycznie
Zostań liderem! Weź udział w warsztatach dla młodych Ukraińców i Białorusinów - już 15-16 października w Warszawie, w ramach pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego.

Graffiti - Polska dla wszystkich!
Zapraszamy do wspólnego malowania w piątek 14 października od godziny 12.00 do 17.00 w okolicach Agrykoli

Warsztat fotograficzny. Portret
Już 24-25 września warsztat fotograficzny dla obywateli spoza państw UE, ale przebywających legalnie na terenie RP od co najmniej roku.

Centrum Wielokulturowe w Warszawie - nr 1
Pierwszy numer biuletyny Warszawskiego Centrum Wielokulturowego, a w nim m.in. prezentacja idei, obecne działania organizacji tworzących koalicję na rzecz Centrum. Zapraszamy do lektury!