A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Aktualności

Kontynent Warszawa otwiera dla Was Kontynent Możliwości!

Z myślą o naszych użytkownikach, nowych jak i tych, którzy są z nami od lat, rok temu uruchomiliśmy nowe moduły na portalu Kontynent Warszawa – Warszawa Wielu Kultur.

Teraz przedstawiamy Wam nową odsłonę programu Kontynent Możliwości. Chcemy aby znajomość z Kontynentem Warszawa była dla Was nadal inspirującą przygodą, otwierającą nowe możliwości, m.in. poprzez poznawanie nowych kultur i miejsc, spotykanie nowych osób, wymianę doświadczeń i spostrzeżeń. To wszystko może odbywać się w wielokulturowej przestrzeni Kontynentu za pomocą takich narzędzi jak:

- forum - miejsce wymiany informacji na przenajróżniejsze tematy dotyczące wielokulturowości: od nauki języka, przez rekomendacje restauracji czy szkół tańca, po spostrzeżenia dotyczące muzyki i mody; nie wahaj się - dziel się z innymi cennymi informacjami i dyskutuj na interesujące Cię tematy!

- blog - lubisz podróżować lub eksplorować miasto, w którym mieszkasz? gotujesz? lub po prostu masz ochotę trochę popisać? dziel się swoimi przeżyciami i spostrzeżeniami na tematy wielokulturowości z innymi użytkownikami za pomocą bloga Kontynentu!

- galeria - uczestniczysz w wielokulturowych wydarzeniach? lubisz fotografować? uważasz, że uchwyciłeś na zdjęciach coś co warto przekazać innym? w naszej galerii zdjęć możesz podzielić się tym z innymi i tworzyć swoje prywatne wystawy

- fiszki wielokulturowe - ten moduł od zawsze mógł być współtworzony przez Użytkowników Kontynentu Warszawa; wielokulturowe miejsca, wydarzenia, artyści czy instytucje, o których wiesz, że tworzą wielokulturową mozaikę Warszawy mogą mieć swój niepowtarzalny opis na Portalu dodany właśnie przez Ciebie

- lista obecności - czy wiesz, że pod każdym wydarzeniem istnieje możliwość zadeklarowania swojego udziału? kliknij na listę obecności i pokaż innym, że warto wziąć udział w wydarzeniu - promuj razem z nami wielokulturowość.

Zbierając punkty za aktywność na Portalu, zyskujesz możliwość otrzymania Karty Kontynentu Warszawa, która upoważnia do zniżek u naszych Partnerów. W naszej ofercie znajdziecie zniżki do restauracji, szkół tańca i wielu innych.

Mamy nadzieję, że KONTYNENT MOŻLIWOŚCI, sprawi, iż jeszcze chętniej będziecie odkrywać wielokulturowość w Warszawie, a dzięki Waszemu zaangażowaniu otworzą się także nowe możliwości dla Kontynentu Warszawa.

Szczegóły oraz regulamin dostępny na stronie:
http://kontynent-warszawa.pl/content-7-ogłoszenia-10981-zbieraj_punkty_za_aktywność_na_portalu__dołącz.htm