A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Aktualności

Aktywni społecznie i politycznie

Zostań liderem! Weź udział w warsztatach dla młodych Ukraińców i Białorusinów - już 15-16 października w Warszawie, w ramach pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego. Zapraszamy na bezpłatne warsztaty o postawach obywatelskich, umiejętnościach liderskich oraz komunikacji społecznej dla aktywnej młodzieży z Białorusi i Ukrainy. Zajęcia odbędą się w dniach 15 - 16 października 2011 w Warszawie. Warsztaty są skierowane do osób niebędących obywatelami państw UE, ale przebywających legalnie na terenie RP.

Najbliższe warsztaty będą przeznaczone dla osób mówiących po polsku. UWAGA! Warsztaty są skierowane do osób niebędących obywatelami państw UE, ale przebywających legalnie na terenie RP przez co najmniej rok.

Udział w warsztatach jest całkowicie bezpłatny, aby wziąć udział wystarczy wysłać zgłoszenie (imię, nazwisko, adres e-mailowy i telefon kontaktowy) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel.: 503 852 660. Liczba miejsc ograniczona.

Tematyka warsztatów: Aktywna młodzież w życiu społecznym i polityce.

Czas: 15-16 października, sobota 11.00 – 17.00, niedziela 11.00 – 15.00.

Miejsce: Sala konferencyjna, biuro Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego, ul. Nowy Świat 23/25 lokal 30.

Na warsztatach uczestnicy dowiedzą się:
  • jak aktywność społeczna wpływa na kierunek rozwoju politycznego Białorusi i Ukrainy,
  • co to znaczy społeczeństwo obywatelskie,
  • manipulacja ustawodawstwem – czy nas to dotyczy,
  • jakie znaczenie ma edukacja nieformalna.

Zajęcia odbędą się w formie aktywnej wymiany doświadczenia oraz dobrych praktyk wśród uczestników.

Trenerzy: V. Levandovska, M. Lopata

Informacje i zapisy: tel.: 503 852 660, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.