A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Inna Przestrzeń

Masz 14-18 lat? Aplikuj do Akademii Młodych Architektek i Architektów!

Zastanawiasz się czy związać swoją przyszłość z architekturą? Ciekawi Cię jak działa miasto? Ten program jest dla Ciebie!

Rejestracja: Akademia Młodych Architektek i Architektów - 2022/23
Ciekawi cię zawód architekta? Planujesz studiować architekturę? Chcesz zmieniać świat na lepsze? To program dla Ciebie!

 Польська мова для молоді в Координаційному Центрі Підтримки
Фундація Inna Przestrzeń запрошує молодь віком 14-21 років на безкоштовні уроки польської мови, які відбуватимуться у Координаційному  Центрі Підтримки у Варшаві (ul. Sienna 39).

10 urodziny Fundacji Inna Przestrzeń

W sobotę, 25 czerwca pracownicy, wolontariusze i przyjaciele Fundacji Inna Przestrzeń zapraszają na 10. urodziny organizacji!

Wsparcie uchodźczyń po doświadczenu przemocy

Rusza nowy projekt wspierający uchodźczynie po doświadczeniu przemocy ze względu na płeć. Jednym z partnerów projektu jest Fundacja Inna Przestrzeń.

1% na Inną Przestrzeń

Już teraz możesz przekazać 1% na działania Innej Przestrzeni. Dowiedz się jakie konkretnie działania możesz wesprzeć i skorzystaj z programu do rozliczania PIT-ów.

1% na Inną Przestrzeń

Już teraz możesz przekazać 1 % na Fundację Inną Przestrzeń!

Nowy Rok.. 2142!
Już w sobotę, 21 lutego drugi Nowy Rok w tym roku :).. Na pierwsze publiczne wydarzenie w Centrum Wielokulturowym w Warszawie zaprasza diaspora tybetańska w Polsce.

Protest przeciw neonazistowskim koncertom
27 organizacji pozarządowych podpisało się pod oświadczeniem w sprawie koncertów neonazistowskich zespołów w klubie Latający Holender w Warszawie.
Program One Caucasus!
Tutaj możecie znaleźć ramowy program One Caucasus (w jęz. angielskim). Pamiętajcie, że ostateczna lista inicjatyw One Caucasus powstanie dzięki naszym uczestnikom.

Stwórz instalację dla Tybetu
Wspólnie z Fundacją Klamra zapraszamy architektów, designerów, artystów do udziału w konkursie na projekt instalacji artystycznej związanej z tematyką tybetańską!
25 lat po Tiananmen - pamiętamy
Mija ćwierć wieku od masakry na pekińskim Placu Tiananmen, o rocznicy wydarzeń i ich ofiarach wspólnie przypomina 7 polskich organizacji pozarządowych.

Z okazji świąt Wielkiej Nocy
Z Tybetańskim przymrużeniem oka, życzymy wszystkim przyjaciołom i przyjaciółkom Innej Przestrzeni udanych świąt. Zespół Fundacji
Stand up for Ukraine!
Dołącz do apelu przedstawicieli różnorodnych środowisk z 11 krajów do władz państw demokratycznych, aby wesprzeć Ukrainę w obronie swojego terytorium i w odbudowie gospodarki!

1% na Inną Przestrzeń

Już teraz możesz przekazać 1% na działania Innej Przestrzeni. Dowiedz się jakie konkretnie działania możesz wesprzeć i skorzystaj z programu do rozliczania PIT-ów.

Gdańsk: artyści dla Tybetu

Polecamy koncert i wystawę twórców gdańskiej ASP na rzecz Tybetu. Niedziela 23 marca godz. 18.00 Wydział Grafiki ASP Gdańsk!

10 marca - seminarium o Tybecie na UW
Serdecznie zapraszamy na kolejne seminarium Tibet Today. Tym razem naukowcy i przedstawiciele narodu tybetańskiego będą dyskutować o dziedzictwie i perspektywach dla Tybetu.

Konkretne działanie: zbiórka na rzecz Ukrainy
Solidaryzujemy się z ofiarami przemocy w Ukrainie. Polecamy wsparcie zbiórki prowadzonej przez Fundację Edukacja dla Demokracji.

Noworoczny nabór stażystów
.. to dobra okazja, aby włączyć się w nasze działania. Obecnie poszukujemy szczególnie osób dyspozycyjnych w środy i czwartki :)

Dziękujemy za 2013
To był dla nas pracowity rok. Serdecznie Wam dziękujemy za to, że byliście z nami. W 2014 czekają nowe wyzwania - liczymy na Wasz udział w działaniach Innej Przestrzeni.