A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Zostań wolontariuszem

Zapraszamy aktywne i kreatywne osoby do udziału w wolontariacie. Jeśli interesują Cię działania społeczno-kulturowe, chciał(a)byś poznać zasady finansowania organizacji pozarządowych oraz nauczyć się, jak pisać projekty i tworzyć budżety, nawiąż z nami współpracę! Poszukujemy osób otwartych na nowe doświadczenia, które wesprą naszą działalność własną wiedzą oraz inicjatywą. Czytaj więcej

 

Portal Kontynent Warszawa – Warszawa Wielu Kultur poszukuje wolontariuszek i wolontariuszy do zespołu redakcyjnego oraz do tłumaczenia krótkich tekstów dotyczących wielokulturowych miejsc w Warszawie oraz felietonów pisanych przez cudzoziemców prezentujących swoje społeczności pozostałym warszawiakom. Gwarantujemy doskonałą atmosferę, pracę w wielokulturowym zespole, możliwość poznania ludzi z całego świata i zdobycia doświadczenia w NGO.

Jeśli jesteś zainteresowany/a wolontariatem w innych projektach Fundacji, pisz na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.