A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Aktualności

DLA PODMIOTÓW WSPIERAJĄCYCH / FOR ENTITIES THAT SUPPORT REFUGEES

Dzięki zaangażowaniu szeregu osób (z organizacji, struktur miasta st. Warszawy i nie tylko) uruchomiliśmy wspólne Centrum Wsparcia Koordynacji.

EDIT: INFORMACJE, ZAPROSZENIA, OGŁOSZENIA NA STRONIE CENTRUM: WWW.WARSZAWA-UKRAINA.INFO 

Celem miejsca
nie jest koordynacja kogokolwiek, wręcz przeciwnie - jest to miejsce dla podmiotów wspierających (NGOs, ruchów nieformalnych, struktur miasta, instytucji publicznych, firm i innych podmiotów) do wzajemnej informacji, koordynacji, wsparcia, uwspólnianiu potrzeb i zasobów - miejsce w samym centrum Warszawy - w PKiN, na IV piętrze. Centrum oferuje obecnie: informację, miejsca do pracy stałej lub krótkoterminowej, laptopy do pracy, Internet, sale do spotkań i szkoleń, reszta - na podstawie zapotrzebowań.

Już teraz zachęcamy do zarejestrowania podmiotu przez ten formularz (https://forms.gle/AwTyg1MTeZ4vJ2aM8) , ew. na miejscu: Pałac Kultury i Nauki, wejście główne od Marszałkowskiej - IV piętro (Sala Rudniewa). 

Centrum jest inicjatywą warszawskiej Branżowej Komisji Dialogu Społecznego ds. Cudzoziemców. Operatorem centrum jest Fundacja Inna Przestrzeń. Realizowane jest we współpracy z Urzędem m. st. Warszawy. Dziękujemy firmie Intel oraz zespołowi PKiN!

Centrum Wsparcia Koordynacji
dla NGOs, ruchów nieformalnych, struktur miasta, instytucji publicznych, firm i innych podmiotów
Pałac Kultury i Nauki, IV p. (wejście główne od ul. Marszałkowskiej)
Otwarte od poniedziałku do soboty (poza dniami ustawowo wolnymi od pracy) w godzinach 10:00-20:00.