A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Aktualności

Poszukiwany! Poszukiwana! Młodszy Producent(ka)

Fundacja Inna Przestrzeń zatrudni Młodszego Producenta w ramach realizacji wydarzenia łączącego sztuki wizualne i wydarzenie performatywne, mającego miejsce w dawnej siedzibie KC O projekcie:
Panslawizm. Transkaukazja to wystawa i seria interwencji w przestrzeni publicznej z udziałem artystów, aktywistów, badaczy, naukowców, dziennikarzy i polityków, którzy
odniosą się do idei Panslawizmu, braku solidarności pomiędzy krajami słowiańskimi, polskiego kompleksu wyższości, źródeł obecności wojsk polskich w Iraku, niechęci do mitologii słowiańskiej, kondycji postsowieckiej i postkomunistycznej, problematyczności terminu Kresy, ideologii Partnerstwa Wschodniego oraz konieczności przepracowania własnej historii.

Projekt ten będzie największą realizacją Joanny Warszy (współkuratorki Berlin Biennale 2011, autorki i kuratorki m.in. Finisażu Stadionu X, Frozen Moments, etc.) w Warszawie w ostatnich latach. Opieką merytoryczną nad panelem dyskusyjnym zajmuje się Janek Sowa, autor m.in. „Fantomowego Ciała Króla”. W projekcie wezmą udział twórcy z Kaukazu, Polski, Litwy i Ukrainy.

Finał wydarzenia: 26-30.06

Zadania Młodszego Producenta/ Producentki:
- opieka logistyczna nad przestrzenią wystawienniczą w dawnym budynku KC PZPR,
- pomoc dla artystów (zakup materiałów, pomoc techniczna, komunikacyjna),
- rezerwacje transportów i noclegów,
- opisywanie faktur i przechowywanie dokumentacji,
- rekrutacja i koordynacja wolontariuszy przed i w trakcie wydarzenia.

Oczekiwania:
- dyspozycyjność w okresie 29.04 – 30.06,
- samodzielność,
- doświadczenie w realizacji podobnych przedsięwzięć,
- znajomość języka angielskiego,
- mile widziana znajomość znajomość jęz. rosyjskiego,
- mile widziana znajomość obsługi sprzętu do projekcji audiowizualnej, nagłośnieniowego,
- mile widziane prawo jazdy i posiadanie własnego samochodu.

Kontakt:
Prosimy o nadsyłanie CV i listu motywacyjnego na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 22.04.2013. W terminie 23 i 24.04 przeprowadzimy rozmowę z wybranymi kandydatami (kandydatkami).