A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Aktualności

Przekaż 1% podatku!

W 2009 roku udało nam się zrealizować wiele ciekawych projektów promujących wielokulturowość Warszawy, kulturalnych i artystycznych, na rzecz przestrzegania praw człowieka w Tybecie i w Rosji, wspierające uchodźców czeczeńskich. Byliśmy obecni zarówno w Polsce, jak i na Kaukazie... W 2010 roku planujemy rozwijać działania Kontynentu Warszawa, Programu Tybetańskiego, Programu Rosyjskiego czy Warszawskiego Centrum Wielokulturowego. Chcemy także realizować nowe projekty, m.in. Centrum Aktywności i Animacji Kulturalnej dla Uchodźców Czeczeńskich SINTAR, projekty rozwojowe i kulturalne na Kaukazie, jak i wiele innych. Dlatego zwracamy się do Ciebie z prośbą o przekazanie 1% podatku na działania Fundacji.

W zeszłym roku z wpłat 1% podatku otrzymaliśmy ok. 22 000 złotych, które przeznaczyliśmy na: Pozostałe środki pozwalają nam na prowadzenie codziennej działalności i uniezależniają nas częściowo od grantodawców.


JAK PRZEKAZAĆ 1% NA NASZE DZIAŁANIA?
To proste! Wystarczą 4 kroki:

1) Wypełnij zeznanie podatkowe.

2) W rubryce Wniosek o przekazanie 1% na rzecz organizacji pożytku publicznego (pod koniec zeznania), wpisz:
Nazwa OPP: Fundacja Inna Przestrzeń
Numer KRS: 0000257224
W rubryce Informacja Dodatkowa wskazać cel szczegółowy. Jeżeli chcesz wesprzeć:
lub zostaw PUSTE POLE, dzięki czemu wesprzesz codzienne funkcjonowanie Fundacji i pozwolisz nam zachować ciągłość działań.

Jeśli wyrazisz zgodę na przekazanie nam swoich danych, będziemy mogli wysyłać Ci nasze publikacje, zaproszenia na organizowane przez nas wydarzenia i informacje o dalszych sukcesach.

3) Wpisz kwotę, którą chcesz nam przekazać – nie może ona przekraczać 1% należnego podatku (kwotę musisz zaokrąglić do pełnych dziesiątek groszy w dół!)

4) Wypełniony formularz przekaż osobiście lub prześlij drogą pocztową do odpowiedniego Urzędu Skarbowego. Nie musisz załączać żadnych dodatkowych dokumentów związanych z wpłatą 1% na OPP! Urząd Skarbowy zajmie się wszystkim.


Więcej informacji o przekazywaniu 1% na: http://pozytek.ngo.pl/x/30000#q1

W razie wątpliwość lub pytań jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu (022) 425 8747 lub adresem e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..