A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Aktualności

Letnia Szkoła Trenerów

Zostań trenerem i zrealizuj swój własny projekt szkoleniowy.
Uwaga: Przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń do dnia 10 sierpnia!

Zapraszamy do udziału w Letniej Szkole Trenerów realizowanej w ramach działań Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego, dofinansowanej z Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa.

Szkolenie adresowane jest wyłącznie dla osób nie będących obywatelami państw UE, ale przebywających legalnie na terenie RP od co najmniej roku. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Termin: 13 - 15. 08. 2010
Miejsce: Sala konferencyjna Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielekulturowego ul. Nowy Świat 23/25 lok. 30.
Program:
Program szkolenia został opracowany przez międzysektorowy zespół trenerski (trenerzy organizacji pozarządowych, biznesu, mediów).
W programie m.in.
- metody prowadzenia szkoleń
- umiejętności pracy z grupą i prowadzenia spotkań
- projektowanie programu szkoleniowego
- techniki autoprezentacji
- promocja i rekrutacja szkoleń
Wymagania:
Prosimy o nadesłanie jednostronicowej koncepcji własnego szkolenia, skierowanego do dowolnej grupy imigrantów do 10.08.2010 włącznie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Zgłoszenia i wszelkie pytania prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub nr telefonu: 22 224 05 82. Więcej informacji na stronie www.cw.org.pl.