A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Aktualności

Warsztaty dot. realizacji kampanii społecznych dla warszawskich organizacji działających na rzecz imigrantów i wielokulturowości!

Fundacja Inna Przestrzeń serdecznie zaprasza na pierwsze warsztaty w ramach koalicji Warszawskiego Centrum Wielokulturowego.

Fundacja Inna Przestrzeń serdecznie zaprasza na pierwsze warsztaty w ramach koalicji Warszawskiego Centrum Wielokulturowego.

Pierwsze warsztaty, które odbędą się 4-5 września 2010,będą dotyczyć mechanizmów działania dobrej i sprawnej kampanii społecznej oraz związane z nimi działania w zakresie promocji, PR i pracy z mediami. Warsztaty poprowadzi Dorota Fronczak (koordynatorka akcji społecznych Gazety Wyborczej, w tym m.in.: „Rodzić po ludzku”, „Odważ się”, „Rodzić po ludzku”, „Dzieciaki do domu” i inne).

Wolontariuszy i działaczy organizacji, które działają w obszarze wielokulturowości oraz działań związanych z cudzoziemcami zapraszamy do przesyłania zgłoszeń (imie, nazwisko, organizacja, nr tel) do 2 września 2010 do Nguyen Thuy Linh na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Warsztaty są bezpłatne.

Warsztaty organizowane są w ramach projektu „Wzmacnianie potencjału warszawskich organizacji działających w obszarze dialogu międzykulturowego oraz na rzecz imigrantów” i finansowane są ze środków Urzędu M. St. Warszawy (Centrum Komunikacji Społecznej).