A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Aktualności

Ostatnie warsztaty z zarządzania projektami! 11 - 12 grudnia!

Zapraszamy na ostatnie w tym roku warsztaty z zarządzania projektami, pozyskiwania funduszy i umiejętności pracy w zespole już w najbliższy weekend 11 i 12 grudnia! UWAGA! Warsztaty są skierowane wyłącznie do osób nie będących obywatelami państw UE, ale przebywających legalnie na terenie RP od co najmniej roku. Udział w warsztatach jest bezpłatny, aby wziąć udział wystarczy wysłać zgłoszenie (imię, nazwisko, adres e-mailowy i/lub telefon kontaktowy) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Najbliższe warsztaty będą przeznaczone dla osób biegle mówiących po polsku. Liczba miejsc ograniczona!
Tematyka warsztatów: zarządzanie projektami i pozyskiwanie funduszy.
Czas: 11 - 12 grudnia, sobota 11:00 – 18:00, niedziela 11:00 – 18:00
Miejsce: Sala konferencyjna, biuro Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego, ul. Nowy Świat 23/25 lokal 30. (Mapa w zakładce: kontakt).
Uczestnicy warsztatów dowiedzą się:
· jak w praktyce zrealizować swój projekt; krok po kroku od pomysłu do realizacji,
· jak koordynować pracę zespołu projektowego,
· jak przebiega zespołowe planowanie projektów,
· gdzie szukać środków - mapa potencjalnych źródeł wsparcia,
· jak napisać skuteczny wniosek o dofinansowanie,
· jak pracować z budżetem i harmonogramem
· dodatkowo: jak współpracować z mediami podczas promocji wydarzenia
Trenerzy:
Witek Hebanowski – Prezes Fundacji Inna Przestrzeń, trener i facylitator podczas projektów pomocowo – rozwojowych realizowanych w krajach karaibskich i kaukaskich, realizator projektów społecznych i artystycznych, inicjator m.in. Festiwalu Transkaukazja, portalu Kontynent Warszawa czy serwisu NGO fund.
Paulina Paga – Koordynatorka promocji i rekrutacji szkoleń w ramach Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego. Współrealizatorka międzynarodowych projektów artystycznych i społecznych realizowanych ze Stowarzyszeniem Praktyków Kultury, Laundry Association (U.K). Prowadzi szkolenia z „zarządzania projektami w praktyce” m.in. dla Punktu Kontaktowego d.s. Kultury.
Anna Desponds - Absolwentka MISH’ u. Trenerka Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego, Forum Dialogu Między Narodami. Moderatorka międzykulturowych warsztatów dla młodzieży organizowanych przez Dom Współpracy Polsko-Niemieckiej, w latach 2008-2009 koordynowała Festiwal Planete Doc Review, a od 2010 roku jest jego współ-kuratorką.
Szczegółowe informacje na stronie www.cw.org.pl

Projekt jest dofinansowany z Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa.