A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Aktualności

Warsztaty z pozyskiwania funduszy, realizacji projektów i pracy w zespole.

Najbliższe warsztaty będą przeznaczone dla osób biegle mówiących po polsku (29 – 30 stycznia). UWAGA! Warsztaty są skierowane WYŁĄCZNIE do osób nie będących obywatelami państw UE, ale przebywających legalnie na terenie RP od co najmniej roku.

W 2011 roku starujemy z nową serią warsztatów w ramach Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego. W dniach 29 i 30 stycznia zajęcia z zarządzania projektami, pozyskiwania funduszy i pracy w zespole! Dodatkowo na najbliższym szkoleniu know-how skutecznej kampanii społecznej pod kierunkiem ekspertki z Gazety Wyborczej – Doroty Frontczak.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, aby wziąć udział wystarczy wysłać zgłoszenie (imię, nazwisko, adres e-mailowy i/lub telefon kontaktowy) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wszelkie pytania proszę kierować na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub numer tel.: 222240582. Decyduje kolejność zgłoszeń!

Tematyka warsztatów: zarządzanie projektami i pozyskiwanie funduszy.

Czas: 29 - 30 stycznia, sobota 11:00 – 18:00, niedziela 11:00 – 18:00

Miejsce: Sala konferencyjna, biuro Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego, ul. Nowy Świat 23/25 lokal 30. (mapka)


Uczestnicy warsztatów dowiedzą się:
• jak w praktyce zrealizować swój projekt; krok po kroku od pomysłu do realizacji,
• jak koordynować pracę zespołu projektowego,
• jak przebiega zespołowe planowanie projektów,
• jak napisać skuteczny wniosek o dofinansowanie,
• jak pracować z budżetem i harmonogramem,
• skąd pozyskiwać fundusze – mapa potencjalnych źródeł wsparcia,
• dodatkowo: jak przygotować i przeprowadzić skuteczną kampanię społeczną.

Trenerzy:

Paulina Paga - Współrealizatorka międzynarodowych projektów artystycznych i społecznych realizowanych z Fundacją Inna Przestrzeń, Stowarzyszeniem Praktyków Kultury, Laundry Association (U.K). Prowadzi szkolenia z „Zarządzania projektami w praktyce” m.in. dla Punktu Kontaktowego d.s. Kultury.

Piotr Cykowski - Współtwórca Fundacji Inna Przestrzeń i członek Zarządu. Koordynator Programu Tybetańskiego ratujTybet.org. Realizator projektów z zakresu edukacji rozwojowej oraz praw człowieka.

Dorota Frontczak - koordynatorka wielu akcji społecznych Gazety Wyborczej m.in. „Leczyć po ludzku”, „Umierać po ludzku”, „Rodzić po ludzku”, „Dzieciaki do domu”.

Więcej informacji na stronie www.cw.org.pl