A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Aktualności

1% na działania Fundacji Inna Przestrzeń!

Dziękujemy za okazane nam zaufanie i przekazanie 1% podatku na Fundację Inna Przestrzeń. W sumie zebraliśmy 15 430 zł. Kwota może się wydawać niewielka, ale my pokazujemy, że potrafimy zrobić z nią naprawdę dużo! Bardzo dużo. Tak dużo, że aż trudno opisać w jednej informacji...

Dzięki wsparciu tych środków mogliśmy pozyskać środki i realizować projekty o wartości 1128 000 zł czyli 73 razy więcej środków w postaci dotacji na działania artystyczne, wspieranie wielokulturowości w Warszawie oraz działania na rzecz praw człowieka.

 
1% to dla nas wyjątkowe wsparcie, ponieważ przyznane granty nie pokryją wszystkich kosztów działań oraz są dla nas dodatkową motywacją i wyrazem okazanego poparcia. Dziękujemy!
 
Zachęcamy do wsparcia Fundacji i w tym roku!
 
 
 
Jak przekazać 1% podatku na Fundację Inna Przestrzeń?


1. W rozliczeniu podatkowym w polu: WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP) należy podać numer KRS Fundacji: 0000257224

W następnym polu wyliczoną kwotę 1% podatku.

2. Jeśli w szczególny sposób cenisz któreś z działań Fundacji, wpisz w polu „cel szczegółowy 1%”, np. TYBET, KONTYNENT WARSZAWA, OŚRODEK SINTAR, jeśli pozostawisz pole puste, Twój 1% przekażemy na inne ważne dla nas działania.

3. Jeśli zaznaczysz zgodę na przekazanie Twoich danych osobowych, wraz z podziękowaniami wyślemy Tobie nasze aktualne publikacje i materiały.

 
Już wkrótce na naszej stronie szczegółowe sprawozdania z działań w 2010 r. Zobacz, co zrobiliśmy w poprzednich latach oraz nasze sprawozdania finansowe w dziale dokumenty i przetargi. Jesteśmy warci zaufania! Nasi grantodawcy podkreślali jakość naszych sprawozdań, przeszliśmy również z pozytywnym wynikiem rutynową kontrolę z Urzędu Kontroli Skarbowej.
 
Zobacz także:
Łatwiejszy 1% (ngo.pl)

Chcesz nam pomóc? Umieść nasz filmik na Facebooku, roześlij informację o 1% dla Fundacji Inna Przestrzeń znajomym. Dziękujemy!