A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Aktualności

Ostatnie w tym miesiącu warsztaty budżetowe!

Zapraszamy na ostatnie w tym miesiącu warsztaty budżetowe w ramach Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego. Uwaga: Warsztaty są skierowane wyłącznie do osób nie będących obywatelami państw UE, ale przebywających legalnie na terenie RP od co najmniej roku.
Termin:
Poniedziałek 28 lutego – warsztaty w językach: do wyboru polskim lub angielskim
Zajęcia będą się odbywały w godzinach 18.00 – 21.00.

Miejsce: Sala konferencyjna, biuro Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego, ul. Nowy Świat 23/25 lokal 30. (mapka)

Udział w warsztatach jest bezpłatny, aby wziąć udział wystarczy wysłać zgłoszenie (imię, nazwisko, adres e-mailowy i telefon kontaktowy) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. UWAGA! Liczba miejsc ograniczona! Ewentualne pytania prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub nr telefonu: 22 224 05 82.

W programie zajęć:
• szczegóły pracy w arkuszu kalkulacyjnym,
• praktyczne triki rzeczywistości projektowej

Zajęcia poprowadzi Witek Hebanowski:
Prezes Fundacji Inna Przestrzeń, trener i facylitator podczas projektów pomocowo – rozwojowych realizowanych w krajach karaibskich i kaukaskich, realizator projektów społecznych i artystycznych, inicjator m.in. Festiwalu Transkaukazja, portalu Kontynent Warszawa czy serwisu NGO fund.

Projekt jest dofinansowany z Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa.