A A+
Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Aktualności

Ostatnie warsztaty z zarządzania projektami

Ostatnie warsztaty zarządzania projektami w ramach Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego. Fundacja Inna Przestrzeń zaprasza na bezpłatne warsztaty zarządzania projektami, pozyskiwania funduszy i umiejętności pracy w zespole w ramach Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego. Zajęcia odbędą się w dniach 12 i 13 maja 2012 w Warszawie.

Uwaga! Warsztaty są skierowane wyłącznie do osób niebędących obywatelami państw UE, ale przebywających legalnie na terenie RP od co najmniej roku. Udział w warsztatach jest bezpłatny, aby wziąć udział wystarczy wysłać zgłoszenie (imię, nazwisko, adres e-mailowy i/lub telefon kontaktowy) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Najbliższe warsztaty będą przeznaczone dla osób biegle mówiących po polsku. Szczegółowe informacje na stronie www.cw.org.pl lub pod numerem telefonu: 607 094 104. Liczba miejsc ograniczona!

Tematyka warsztatów:
- zarządzanie projektami,
- pozyskiwanie funduszy,
- promocja projektów

Czas: 12 - 13 maja, sobota 11:00 – 17:00, niedziela 11:00 – 17:00.

Miejsce: Sala konferencyjna, biuro Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego, ul. Nowy Świat 23/25 lokal 30.

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się:
* jak w praktyce zrealizować swój projekt; krok po kroku od pomysłu do realizacji,
* jak koordynować pracę zespołu projektowego,
* jak przebiega zespołowe planowanie projektów,
* gdzie szukać środków - mapa potencjalnych źródeł wsparcia,
* jak napisać skuteczny wniosek o dofinansowanie,
* jak pracować z budżetem i harmonogramem,
* jak promować wydarzenie.

Trenerzy:
Witek Hebanowski – Prezes Fundacji Inna Przestrzeń, trener i facylitator podczas projektów pomocowo – rozwojowych realizowanych w krajach karaibskich i kaukaskich, realizator projektów społecznych i artystycznych, inicjator m.in. Festiwalu Transkaukazja, portalu Kontynent Warszawa czy serwisu NGO fund.

Paulina Paga – Koordynatorka promocji i rekrutacji szkoleń w ramach Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego. Współrealizatorka międzynarodowych projektów artystycznych i społecznych realizowanych ze Stowarzyszeniem Praktyków Kultury, Laundry Association, producentka eventów, prowadzi szkolenia z „Zarządzania projektami realizowanymi ze środków Programu Kultura 2007 – 13 w praktyce” dla Punktu Kontaktowego ds. Kultury.

Projekt jest dofinansowany z Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa.