A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Aktualności

Spotkanie Koalicji WCW

11 czerwca zapraszamy zainteresowane organizacje pozarządowe/grupy nieformalne na ważne spotkanie Koalicji na rzecz Warszawskiego Centrum Wielokulturowego! W związku z wznowieniem z początkiem tego roku rozmów z przedstawiciel(k)ami m.st. Warszawy nt. powstania Warszawskiego Centrum Wielokulturowego, pojawiających się konkretnych informacji i planów - proponujemy pierwsze w tym roku spotkanie strategiczne Koalicji. Tym razem, ze względu na konktretne propozycje ze strony Miasta chcemy się spotkać w gronie organizacji pozarządowych (ew. grup nieformalnych, przedstawicieli/lek społeczności migranckich), aby ustalić naszą strategię współpracy z Miastem. Zapraszamy także nowe organizacje chcących włączyć się w nasze działania.
 
Proponowane główne tematy spotkania na których musimy się skupić w związku z padającymi konkretnymi propozycjami ze strony Miasta to:
 
1. Podjęcie strategicznej decyzji o sposobie i terminie formalizacji Koalicji, w tym podjęcie kluczowych decyzji o zasadach działania i/lub powołaniu grupy roboczej ds. stworzenia fundacji,
 
2. (W zależności od frekwencji i czasu) dyskusja o dotychczasowych/nowych priorytetach w działaniach przyszłego Centrum.
 
Na spotkanie zapraszamy we wtorek, 11 czerwca o godz. 15.00 do naszej sali warsztatowej (Fundacja Inna Przestrzeń, ul. Nowy Świat 23/25 lok/domofon. 30,  3 piętro, mapka jak trafić: http://przestrzen.art.pl/20-kontakt.htm). Przewidujemy, że spotkanie potrwa ok. 2 godziny.
 
Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o potwierdzenie mailowe na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.