A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Aktualności

Pomóż nam otworzyć Nowy Dom Matki

Dzięki zebranym w ramach zbiórki funduszom będziemy mogli m.in. kontynuować prowadzenie miejsca pobytowego dla kobiet w ciąży i z małymi dziećmi, a także wspierać regularnie kilkadziesiąt rodzin, które otrzymują od nas wsparcie żywnościowe i pomagać setkom innych potrzebujących w ramach akcji pomocowych. Przeczytaj o akcji i wesprzyj zbiórkę!

❤️ Być może nigdy Cię u nas nie było, jednak wiedz, że w Warszawie na Białołęce znajduje się magiczne miejsce, które nazywa się Dom Matki. To tutaj bezpieczne schronienie, niezbędne wsparcie i pomoc z dostępem do wartościowej żywności otrzymują kobiety w ciąży i mamy noworodków.
❤️ Choć na początku Dom Matki był tylko miejscem, to po pewnym czasie dzięki ogromnej ilości miłości, wsparcia sąsiadów, lokalnej społeczności, innych organizacji i dziesiątek wolontariuszy przekształcił się w ideę nie pozostawiania kobiet w potrzebie.

I dziś ta idea może całkiem zniknąć z pomocowej mapy Polski, bo skończyły się środki na naszą działalność.

💰 Cóż tu mówić - wszyscy wiemy jak jest: miłością i dobrym sercem można zdziałać bardzo wiele, jednak mówiąc bez ogródek bez pieniędzy niektórych rzeczy nie da się zrobić - śmieci nam nikt w barterze nie wywiezie, ani wody nie dostarczy do instalacji 😞Dlatego w sytuacji, w której mamy wszystko... Jedzenie, finansowanie leków, ubrania, rzeczy dla niemowląt (bardzo wielu niemowląt!), wolontariuszy, pomoc położnej, psychologów... Potrzebujemy tylko i aż pieniędzy - na najem, pracowników, którzy są tutaj 24/7, ale też pozyskują i odbierają żywność, nawiązują współprace różnymi organizacjami i firmami, koordynują prace wolontariackie, na księgowość, symboliczny koszt oprogramowania, którego potrzebujemy do magazynu oraz rachunki i media.

Tylko - bo to są TYLKO pieniądze, w momencie gdy ratujemy życie i zdrowie mam i maluszków.

Jednak AŻ - ponieważ są to duże pieniądze.

Przeczytaj o wszytskim co robimy, jak robimy, dla kogo to robimy i jak bardzo kochamy to robić >>> SZCZEGÓŁY w ZBIÓRCE