A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Aktualności

Katalizator Inicjatyw Wielokutlurowych KIWI – zgłoś się!

Fundacja Inna Przestrzeń zaprasza na bezpłatne warsztaty dla migrantek i migrantów! 

Zapraszamy do uczestnictwa w warsztatach wszystkie kreatywne i aktywne osoby, których wielokulturowość dotyczy osobiście, które pochodzą ze środowisk migranckich i chciałyby realizować inicjatywy społeczne lub działania artystyczne.

Podczas warsztatów Katalizatora dowiecie się jak realizować inicjatywy kulturalne/artystyczne/społeczne/aktywistyczne i razem z innymi uczestniczkami i uczestnikami będziecie mogli/mogły wykorzystać nabytą wiedzę w praktyce. Uczestnicy i uczestniczki opracują inicjatywy i zrealizują je dzięki wsparciu finansowemu.

Uczestnikom i uczestniczkom oferujemy:
• Szkolenie m.in. pozyskiwania funduszy, zarządzania projektem, promocji działań, budowy zespołu, z zakresu realizacji działań kulturalnych, pracy w grupie. 
• Wsparcie finansowe i promocyjne działań opracowanych podczas szkolenia. 
 
SZKOLENIE
Udział w szkoleniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona. Szkolenie planowane jest na dwa weekendy: 30.09-1.10 i 14-15.10 w godzinach 11:00 - 18:00. 
Szkolenie prowadzone jest w języku polskim.
Warsztaty realizowane będą na żywo w Warszawie (centrum). 
 
REKRUTACJA:
Prosimy o wypełnienie formularza do 22 września, po tym dniu skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi osobami w celu przeprowadzenia krótkiej rozmowy. 
https://forms.gle/tSz3J5K7zJASVd2RA
 
KATALIZATOR INICJATYW WIELOKULTUROWYCH KIWI: 
Katalizator Inicjatyw Wielokulturowych KIWi to projekt Fundacji Inna Przestrzeń zapoczątkowany w 2010 roku. Szacujemy że do tej pory w warsztatach wzięło udział prawie 200 osób, oraz zrealizowano ponad 60 unikalnych inicjatyw. Część z nich jest kontynuowana przez pomysłodawców poza wsparciem KIWi. Uczestnicy i uczestniczki często kontynuują swoje działania we współpracy z Fundacją lub zakładają własne organizacje i samodzielnie pozyskują środki finansowe na swoje projekty.
_______________________________________________
Katalizator Inicjatyw Wielokulturowych KIWi realizowany jest w ramach projektu "Warszawa Wielu Kultur 2023" Fundacji Inna Przestrzeń. Projekt finansuje m. st. Warszawa.