A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Aktualności

Warszawa - miasto otwarte - WYNIKI!

Z radością ogłaszamy wyniki konkursu grantowego ‘Warszawa - Miasto Otwarte’

W konkursie zostały złożone 53 wnioski, 47 ofert przeszło pozytywnie ocenę formalną i zostało przekazanych do oceny merytorycznej.
Decyzją Rady Programu po zapoznaniu się z lista rankingową sporządzoną przez Komisję Oceniającą wnioski, dofinansowanie otrzymało 16 projektów!
Łączna kwota budżetu programu przekazana realizatorom projektów to 150 000 pln. Program finansowany jest ze środków m.st. Warszawy.

Zarówno my jako Operator programu, Komisja Oceniająca, Rada Programu jak i przedstawiciele Centrum Komunikacji Społecznej byliśmy pod olbrzymim wrażeniem wysokiej jakości i ważności działań prezentowanych w złożonych ofertach. Ze względu na ograniczony budżet Programu nie jesteśmy w stanie dofinansować wszystkich wniosków. To co możemy zrobić to zaprosić wszystkie organizacje biorące udział w konkursie do udziału w szkoleniach organizowanych przez nas w ramach programu!

Mamy wielką nadzieję, że działania, które nie otrzymały dofinansowania w ramach tego programu "Warszawa - Miasto Otwarte", znajdą inne źródłą finansowania dzięki którym projekty będą mogły się obyć! Mocno trzymamy za Was kciuki!
 
A dziś gratulujemy i już nie możemy doczekać się współpracy z:
 
Wyniki dostępne są na stronie internetowej programu: miastootwarte.waw.pl
 

Program grantowy “Warszawa - Miasto Otwarte” organizowany jest przez Miasto Stołeczne - Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy. Operatorem programu jest Fundacja Inna Przestrzeń.