A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Aktualności

Ogłaszamy nabór ekspertek i ekspertów do oceny wniosków w Programie grantowym "Warszawa - Miasto Otwarte"!

W związku prowadzeniem Programu "Warszawa - miasto otwarte" Fundacja Inna Przestrzeń ogłasza nabór ekspertek i ekspertów do oceny merytorycznej wniosków złożonych w Programie.

Celem programu jest zwiększenie liczby inicjatyw upowszechniających prawa człowieka i promujących różnorodność społeczną w Warszawie, dlatego w szczególności poszukujemy osób mających wiedzę merytoryczną oraz praktyczne doświadczenie w realizacji działań i projektów w tych tematach. Oferty na dofinansowanie swoich projektów - inicjatyw mogą składać organizacje pozarządowe działające w Warszawie.

Ocena wniosków złożonych w Programie odbywać się będzie w dniach od 17 lipca do (najpóźniej) 10 sierpnia 2023. Przesłanie zgłoszenia w niniejszym naborze jest równoznaczne z gotowością podjęcia współpracy w tym terminie.

Osoby zainteresowane wpsółpracą prosimy o wypełnienie formularza do 10 lipca 2023: https://forms.gle/6oY9MzaP3eswBp4L8
Skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Za ocenę wniosków przewidziane jest wynagrodzenie.


Nabór ekspertów prowadzony jest w ramach Programu "Warszawa - Miasto Otwarte" którego organizatorem jest  Miasto Stołeczne - Centrum Komunikacji Społecznej Urzędu m.st. Warszawy, a operatorem - Fundacja Inna Przestrzeń.