A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Aktualności

Urodziny Andrijka. Spacer Artystyczny w Teatrze Rampa!

Podczas wyjątkowego interaktywnego spaceru wcielisz się w rolę odkrywcy baśniowego świata...

Wędrując przez zakamarki teatru na Targówku w asyście tajemniczych postaci, staniesz się częścią magicznej akcji performatywnej. Zanurzysz się we wspomnienia z dzieciństwa, doświadczysz niezwykłej atmosfery niedostępnych na co dzień przestrzeni. Twoimi przewodniczkami i przewodnikami po tej przygodzie będą: niepospolity Ptak, Czarna Staruszka, Syrenka i Duch Aktorki… 

Na spacer artystyczny zapraszają wspólnie Teatr Rampa i Fundacja Inna Przestrzeń. Uczestniczki i uczestnicy (w trzyosobowych grupach) wezmą udział w akcjach performatywnych i animacjach zaprojektowanych przez młodzież ukraińską i polską współpracującą z profesjonalnymi artyst(k)ami teatru, filmu, animacji, sztuk wizualnych pochodzących z Ukrainy, Polski i innych zakątków świata. 

Kiedy: niedziela, 18 grudnia; spacery startują co 20 minut od 14:00 do 20:00

Gdzie: Teatr Rampa, ul Kołowa 20, Warszawa

Zapisy: (+48)732-022-499 (telefon/SMS) - Fundacja Inna Przestrzeń

Wstęp wolny. Liczba miejsc ograniczona.

W każdym spacerze mogą wziąć udział maksymalnie 3 osoby. 

Każdy uczestnik i uczestniczka musi być na miejscu minimum 10 minut przed rozpoczęciem spaceru.

UWAGA: aby zarezerwować najbardziej dogodną godzinę - sugerujemy możliwie szybki kontakt (liczba miejsc jest ograniczona)

Organizatorzy: Teatr Rampa i Fundacja Inna Przestrzeń

Projekt współfinansowany jest ze środków: UNICEF, m.st. Warszawa, Fundacji Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej (PCPM) we współpracy z amerykańską organizacją International Rescue Committee (IRC), Programu Rezydencji Artystycznych - Białoruś i Ukraina Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego oraz Fundacji Idylla.