A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Aktualności

Wspólne planowanie dla Warszawy!

"Wspólne planowanie dla Warszawy w obszarze: migracje/ integracja" to pierwsza od lat międzysektorowa konferencja robocza poświęcona planowaniu rozwiązań integracyjnych w Warszawie. 

Branżowa Komisja Dialogu Społecznego ds. Cudzoziemców przy Urzędzie m. st. Warszawy, Alliance4Europe oraz Fundacja Konrada Adenauera zapraszają na konferencję roboczą "Wspólne planowanie dla Warszawy w obszarze migracje/integracja".  

Cel: wspólne (wieloaktorowe i międzysektorowe) planowanie mechanizmów/inicjatyw w obszarze migracji/ integracji w Warszawie.

Kiedyśroda, 14 grudnia (I dzień) oraz piątek, 16 grudnia (II dzień). 

Gdzie: miejscem konferencji będzie Centrum Wsparcia Koordynacji (Warsaw Towers, I piętro, Sienna 39). Znajdująca się w samym sercu Warszawy, przestrzeń CWK, umożliwi nam pracę równoległą w grupach roboczych w 10 salach. 

Dla kogo: do udziału w konferencji roboczej zapraszamy podmioty zaangażowane w niekomercyjne działania na rzecz migrantów_ek, integracji, dialogu międzykulturowego w Warszawie. Podmiotem zaangażowanym może być m.in. grupa nieformalna, sieć wolontariuszy i wolontariuszek, organizacja pozarządowa, firma, placówka oświatowa, uczelnia wyższa, struktura miejska/dzielnicowa, instytucja publiczna, organizacja międzynarodowa (INGO i IGO).

PROGRAM RAMOWY

Dzień I (środa, 14 grudnia)
10:00
wprowadzenie do konferencji i pracy w grupach roboczych (1h)
11:15
praca w tematycznych grupach roboczych (ostateczna struktura grup - na podstawie zgłoszeń uczestników_czek) (4h, w tym przerwa na lunch)

Dzień II (piątek, 16 grudnia)
10:00
kontynuacja pracy w tematycznych grupach roboczych (2h)
12:30
prezentacja wyników prac grup roboczych, omówienie i uzupełnienie wyników (3h - w tym przerwa na lunch)
16:00
prezentacja publiczna rezultatów konferencji oraz panel otwarty  


Zarejestruj się teraz!

Formularz rejestracyjny: https://forms.gle/v1CpQEE5KWCGwNun8
Rejestracja otwarta do czwartku, 8 grudnia poniedziałku, 12 grudnia, 10:00.


Kontakt
w sprawach organizacyjnych: Joanna Jasińska, The Future Force Foundation, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.