A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Aktualności

Mobilni w Kulturze 2021 - pierwsze projekty ruszyły

Wyniki Mobilnych w Kulturze ogłoszone, teraz czas na realizację projektów!

Z 399 złożonych wniosków aż ponad 100 zostanie zrealizowanych. Dowiedz się, jakie projekty ruszyły i czego nie przegapić!
 
Zmapujmy coś! Warsztaty z videomappingu - 30 sierpnia 2021 r.
 
Podczas cyklu warsztatów nauczymy się podstaw videomappingu, pracując na prawdziwych obiektach: jedynych w swoim rodzaju domkach fińskich. Podczas warszatów będziemy używać programu MadMapper, którego tymczasowe licencje udostępnili nam producenci tego programu: GarageCube. Przewidziano też zniżki na zakup MadMappera dla absolwentów warsztatów. Zwieńczeniem będzie wieczór pokazowy, na którym każdy będzie mógł zobaczyć efekty naszej pracy.
 
 
 
Pasjonaci Fotografii - 23-30 sierpnia 2021 r.
 
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o wilanowskim folklorze, rozwinąć swój warsztat fotograficzny i poznać innych pasjonatów, to koniecznie do nas dołącz.
Wiek uczestników: 14 lat + (młodzież i dorośli)
Zapisy do 18 sierpnia w Centrum Kultury Kultury przy ul. Kolegiackiej 3 oraz na stronie: https://www.strefazajec.pl/course/view/id/29032.
 
 
 
Teatralne pożegnanie lata - 5, 12 i 19 września 2021 r.
 
Teatralne pożegnanie lata to inicjatywa w ramach projektu Mobilni w kulturze 2021r., stworzona z myślą o dzieciach. Zapraszamy do udziału w przedstawieniach i warsztatach teatralnych.
 

Program Mobilni w Kulturze 2021 jest organizowany i finansowany przez Urząd m. st. Warszawy, jego operatorem jest Fundacja Inna Przestrzeń.