A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Aktualności

Akademia Młodych Architektów!

Ciekawi cię zawód architekta? Planujesz studiować architekturę? Chciałbyś zacząć działać na rzecz swojego najbliższego otoczenia? Zmieniać świat na lepsze? To program dla Ciebie! Weź udział w rekrutacji i spotkaniu informacyjnym w środę, 9 października o 16:00 w Zodiaku - Warszawskim Pawilionie Architektury.

W trakcie Akademii dowiesz się na czym polega zawód architekta i rola społecznika, nauczysz się jak prowadzić procesy partycypacyjne i przeprowadzisz pełen proces w jednej z warszawskich szkół podstawowych. To całoroczny program skierowany do warszawskich licealistów, którzy chcą nauczyć się zmieniać swoje otoczenie.

Udział bezpłatny, liczba miejsc ograniczona!
https://www.facebook.com/akademiamlodycharchitektow

UWAGA: wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie informacyjne (połączone z krótkimi warsztatami!), które odbędzie się w środę, 9 października o godzinie 16:00. Spotkanie odbędzie się w sali górnej Zodiak Warszawski Pawilon Architektury! Po spotkaniu (po godz. 18:00) zachęcamy uczestników do udziału w kuratorskim oprowadzaniu po wystawie Pomnikomania (w języku angielskim)

Rekrutacja trwa do 13 października.
Zgłoszenia pod linkiem: https://forms.gle/814oMCcCFS1RryAt7
---
Fundacja Inna Przestrzeń (www.innaprzestrzen.pl) działa w obszarach: edukacji, kultury, współpracy rozwojowej, aktywizacji obywatelskiej; wspiera kształtowanie polityk otwartych na inność, wielokulturowość i prawa człowieka. Prowadzi również projekty z pogranicza architektury i sztuki współczesnej (publikacje: „Ministry of Highways”, “Architektura Cienia”, realizacje architektoniczne w ramach festiwali tworzonych przez Fundację: Artzona i One Caucasus). Fundacja ma doświadczenia w prowadzeniu szkół trenerskich w Polsce i zagranicą (m.in. w Tunezji, na Kaukazie i w Mjanmie/Birmie).

Projekt realizowany przez Fundację Inna Przestrzeń i jest współfinansowany przez Urząd m.st. Warszawy.