A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Inna Przestrzeń w Radiu TOK FM

Multikulturowość i polacy
Posłuchaj o Fundacji Inna Przestrzeń, naszych projektach, planach w audycji TOK FM. Udział wzięli Piotr Cykowski (Program Tybetański), Paulina Paga (Transkaukazja) i Hana Umeda (Kontynent Warszawa). Poniżej przypominamy jak przekazać 1% na Fundację!

Ostatni odcinek audycji w TOK fm
Już jutro, w piątek o 19:00 zapraszamy do słuchania Radia TOK fm (www.tok.fm).

Inna Przestrzeń w TOK fm

Audycja o muzyce eksperymentalnej i improwizowanej, festiwalu tej muzyki o jej odbiorze i o innych inicjatywach niezależnych - już dziś o 19:00.

Inna Przestrzeń w Radiu TOK fm

W najbliższy piątek porozmawiamy o obywatelskiej aktywności studentów - o tym jak wygląda studencka samoorganizacja, o wybranych inicjatywach - naukowych, medialnych i innych.

Współzałożyciel rosyjskiej Solidarności w Innej Przestrzeni w Radiu TOK fm!

O tym czy Rosja ma szansę na demokrację, o ruchach obywatelskich w tych krajach oraz o sytuacji w rosyjskich więzieniach porozmawiamy w piątek o 19:00 w radiu TOK fm

O afrykańskim Mundialu 2010 w Innej Przestrzeni

O szansie na rozwój, jaką dla RPA stanowi Mundial 2010, o jego społecznych i ekonomicznych aspektach oraz o podobieństwach i różnicach w polskich i południowoafrykańskich przygotowaniach do wielkich imprez futbolowych już w piątek o 19:00 w Innej Przestrzeni w Radiu TOK fm.

Tybet FM w Radiu TOK FM

Dziś o 19.00 w Radiu TOK FM o Tybecie, działaniach polskich polityków na rzecz praw człowieka i akcjach z okazji 50. rocznicy Powstania Narodowego w Tybecie 10 marca, które odbędą się tego dnia w różnych miastach Polski.

Inna Przestrzeń w Radiu TOK fm

Dziś o 19:00 w audycji "Inna Przestrzeń w radiu TOK fm" rozmawiamy m.in. o działaniach artystycznych w przestrzeni miejskiej ze Stephanem Włodarczykiem i Joanną Warszą.

Inna Przestrzeń w TOK FM

O polskiej transplantologii - jej obecnym stanie, problemach i edukacji. Gościem audycji będzie prof. dr hab. med. Wojciech Rowiński, wiceprezes Stowarzyszenia Polskiej Unii Medycyny Transplantacyjnej.

Audycja o relacjach polsko-arabskich

Już w piątek, 6 lutego w ramach cyklu "Inna Przestrzeń w Radiu TOK fm" audycja o świecie arabskim, relacjach polsko-arabskich i historii diaspory arabskiej w Polsce.

W audycji 30 stycznia rozmawiamy o tym jak Polska pomaga innym krajom.

Inna Przestrzeń w TOK FM
Dziś o 19.00 w Radiu ROK FM rozmawiamy o tym jak Polska pomaga innym krajom z ekspertami z MSZ, działaczami pozarządowymi.

Tybet FM w Radiu TOK FM

W copiątkowym programie Inna Przestrzeń w Radiu TOK fm wywiad z Tenzinem Tsundue, poetą i działaczem tybetańskim. Porozmawiamy także o pomyśle na Rondo Wolnego Tybetu oraz zainaugurujemy akcje "Naklejka dla Tybetu".