A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Wiosna Ludów

Polska-Tunezja: co dalej?
3 marca spotkanie z Aichą Ben Cheikh i Maroua Chaouechi m.in. o sytuacji w Tunezji po Arabskiej Wiośnie, forum Just Future oraz o obywatelskiej współpracy Polska-Tunezja.

Spotkanie o wojnie w Syrii
6 września o 19:00 w warszawskim Skłocie Przychodnia przy ul. Skorupki 6A zapraszamy na spotkanie z syryjskim aktywistą Samerem Masri.

Asma Cherifi o konieczności wspólnego działania
Kolejny wywiad wideo Wiosny Ludów - tym razem z szefową sieci tunezyjskich organizacji pozarządowych, współinicjatorką Nieformalnego Polsko-Tunezyjskiego Forum Pozarządowego

Fayçal Has o przyszłości Tunezji

Fayçal Has dla naszego nowego programu Wiosna Ludów - o swojej organizacji, o problemach młodzieży tunezyjskiej, o współpracy z Polską, rewolucji i o przyszłości Tunezji.

Wiosna Ludów!
Zapraszamy na naszą nową stronę: www.WiosnaLudow.pl. Na stronie m.in. opisy organizacji tunezyjskich oraz wywiad z libijskim reżyserem o rewolucji przeciw Kadafiemu.

Spotkanie z tunezyjskimi NGO
Przeczytaj o naszej wizycie na zaproszenie tunezyjskich organizacji pozarządowych na przełomie marca i kwietnia lub posłuchaj dziś w TOK fm o 10:00.

Egipt woła o pomoc!
Przyłączamy się do dramatycznego apelu Ganzeera o solidarność z pokojowymi protestami w Egipcie. Egipt wzywa pomocy - jaka jest Wasza odpowiedź?

FIP na OFIP
W ramach OFIPu zapraszamy na sesję "Polska, Kaukaz, Tunezja – trzy modele transformacji" oraz spotkania Warszawskiego Centrum Wielokulturowego.