A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Aktualności

Inter3Lab: Międzynarodowe Spotkanie Warsztatowe

Jak rozpocząć proces uzdrawiania ran zadanych przez wojnę na Kaukazie? Zapraszamy na spotkanie warsztatowe z udziałem aktywistek i aktywistów z Gruzji, Armenii, Azerbejdżanu, Polski i innych miejsc świata. Już w czwartek, 28 października w Domu Spotkań z Historią w Warszawie.


Międzynarodowe Spotkanie Warsztatowe Inter3Lab/Transkaukazja:
Jak rozpocząć proces uzdrawiania ran zadanych przez wojnę na Kaukazie?

Rok temu wybuchła 44-dniowa wojna w Karabachu. Ta kolejna odsłona, trwającego od lat konfliktu, kosztowała życie ponad 10 000 osób.
Czy może istnieć wspólna przyszłość dla młodych pokoleń na Kaukazie?Jak rozpocząć proces gojenia ran zadanych przez wojnę?

W czwartek, 28 października w Warszawie aktywistki i aktywiści z Gruzji, Armenii, Azerbejdżanu, Polski i innych miejsc świata spotkają się razem. Wspólnie z nimi poszukamy konkretnych rozwiązań, które dadzą nadzieję na rozpoczęcie prawdziwego dialogu.

Spotkanie będzie miało charakter otwartego warsztatu międzynarodowego.W pierwszej części zaproszeni goście zaprezentują swoje propozycje działań.W drugiej części podzielimy się na grupy, w których wspólnie wypracujemy nowe praktyczne pomysły.W trzeciej części zaprezentujemy i omówimy rezultaty naszej pracy.

Spotkanie jest otwarte dla wszystkich chętnych. Nie musisz znać się na Kaukazie i geopolityce. Jeżeli bliskie są Ci prawa człowieka, nie boisz się kreatywnych rozwiązań, to spotkanie jest dla Ciebie!
 
W spotkaniu wezmą udział m.in.:
  • Adam Michnik
  • Hijran Aliyeva
  • Irakli Mikiani
  • Mikheil Aslikian
  • Syuzi Iskandaryan
  • Tarlan Gorchu

Termin: czwartek, 28 października, 18:00
Miejsce: Dom Spotkań z Historią, ul. Karowa 20, Warszawie
Spotkanie odbywać się będzie w językach: polskim i angielskim (z tłumaczeniem symultanicznym).
Wstęp wolny - limit miejsc zgodny z regulacjami antycovidowymi - nie dotyczy osób w pełni zaszczepionych - zabierz ze sobą paszport covidowy!
 
=======================
"Inter3Lab Warszawa" realizowany jest w ramach międzynarodowego programu Transkaukazja oraz projektu One Europe One Caucasus - współfinansowanych przez Urząd m. st. Warszawy, Program Kreatywna Europa Unii Europejskiej oraz Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu Rzeczypospolitej Polskiej.