A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Aktualności

Współtwórz Inter3Lab/Transkaukazję!

Fundacja Inna Przestrzeń poszukuje wolontariuszy i wolontariuszek, którzy będą współtworzyć akcję "Inter3Lab Warszawa". 

O projekcie:

Inter3Lab to interdyscyplinarny, międzynarodowy i międzysektorowy projekt z pogranicza sztuki współczesnej, radia, teatru, kina i dialogu międzykulturowego. Transkaukazja to międzynarodowy program i festiwal inspirowany współczesnym Kaukazem, realizowany co 2 lata. Oba te projekty spotkają się w Warszawie, a ich finałem będzie niezwykły Spacer Artystyczny (art-walk), który odbędzie się 28-31 października 2021.

Spacer artystyczny to format, gdzie sceną jest miasto; zaproszeni artyści tworzą całkowicie nowe działania w kontekście przestrzeni lokalnych, a widzowie stają się bohaterami nieoczekiwanej przygody. 

W tym pierwszym, od dwóch lat, projekcie Transkaukazji odbywającym się w “realu” wezmą udział współtwórcy warszawskiego IMI Radia (najbardziej wielojęzycznej rozgłośni w Polsce) oraz artyści rezydenci ze wszystkich stron świata.


Co oferujemy:

  • współtworzenie niezwykłego wydarzenia interdyscyplinarnego,
  • współpracę z innymi w ramach zgranego, młodego, kreatywnego zespołu międzynarodowego,
  • zdobycie cennego doświadczenia w zakresie organizacji międzynarodowych, interdyscyplinarnych wydarzeń artystycznych,
  • praktykę obejmującą szereg umiejętności (w tym m.in: realizacje akcji promocyjnych, zarządzanie kulturą, komunikację międzykulturową),
  • udział w realnej zmianie społecznej i jednocześnie w oryginalnym projekcie artystycznym.
  • certyfikat uczestnictwa w projekcie.

Oczekiwania:
Do współpracy zachęcamy osoby, które ukończyły 18 rok życia i są gotowe do współtworzenia akcji interdyscyplinarnej „Transkaukazja/Inter3Lab”. Preferowana znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego w stopniu komunikatywnym. Szukamy osób które lubią ludzi oraz działania społeczne i artystyczne.

Zarejestruj się teraz! Wypełnij FORMULARZ (https://forms.gle/7tfDJjXs2JJbYLcbA)
 
Akcja "Inter3Lab Warszawa" realizowana jest w ramach międzynarodowego programu Transkaukazja oraz projektu One Europe One Caucasus - współfinansowanych przez Urząd m. st. Warszawy, Program Kreatywna Europa Unii Europejskiej oraz Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu Rzeczypospolitej Polskiej.