A A+

Zapisz się do newslettera

Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Aktualności

Kultura Partycypacji - Warszawa, 17-19 listopada

Kultura Partycypacji to praktyczne forum artystów, architektów, menedżerów kultury, edukatorów, działaczy społecznych i praw człowieka, którzy tworzą warunki dla zmiany społecznej.

Konferencja realizowana jest w ramach programu Transkaukazja, który przez 12 lat swojego istnienia przeszedł ewolucję z lokalnego warszawskiego festiwalu inspirowanego współczesnym Kaukazem w międzynarodowy, interdyscyplinarny program obejmujący zagadnienia kultury, przestrzeni publicznej, edukacji i aktywizmu społecznego, w którego realizację zaangażowały się niezależne organizacje z 12 krajów Unii Europejskiej i Partnerstwa Wschodniego oraz innych miejsc świata.

Format Konferencji zakłada maksymalny nacisk na aktywność wszystkich uczestników – zamiast wielu sesji plenarnych przewidujemy wspólne stworzenie międzynarodowego Bazaru Inicjatyw i Idei, pracę w ośmiu grupach roboczych, które umożliwią wymianę doświadczeń, warsztaty dot. specyficznych umiejętności oraz sesję prezentującą wyniki prac wszystkich grup roboczych.

Uwaga: językami roboczymi konferencji będzie angielski (główny) oraz rosyjski.
 
Szczegółowy program, miejsce konferencji oraz zaproszenie do uczestnictwa w konferencji znajdują się tutaj.