A A+
Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Aktualności

Pogrom, apartheid, czystki etniczne, ludobójstwo – te określenia od miesięcy są powiązane z kontekstem mniejszości etnicznej Rohingja z Mjanmy (Birmy).  Mamy zaszczyt zaprosić Was na spotkanie otwarte z Wai Wai Nu – czołową rzeczniczką praw Rohingja, byłą więźniarką sumienia oraz założycielką organizacji: Women Peace Network Arakan i Justice for Women.

Pilotażowy projekt Centrum Wolontariatu Uniwersytetu Warszawskiego oraz Fundacji Inna Przestrzeń. Jesteś studentem Uniwersytetu Warszawskiego, znasz angielski i chcesz współtworzyć zmianę lokalną - dowiedz się więcej!

Wspaniali artyści z Armenii, Azerbejdżanu i Gruzji wspólnie ze znakomitymi muzykami z Polski i Senegalu zaprezentują aż trzy międzynarodowe premiery muzyczne!
Przedstawiamy Wam program tegorocznej Transkaukazji!

Mamy zaszczyt i prawidzwą przyjemność przedstawić wszystkich artystów 8 edycji festiwalu Transkaukazja! 

Przed nami już ósma edycja festiwalu TRANSKAUKAZJA! Po raz pierwszy trzy międzynarodowe premiery muzyczne:

• TSU GORDELA [Gruzja] + PSIO CREW [Polska]
• VISHUP ESNAMBLE [Armenia] + PAKO SARR [Polska / Senegal]
• MASALA SOUNDSYSTEM [Polska] + NATIG RHYTHM GROUP [Azerbejdżan] 

W 2017 roku Fundacja Solidarności Międzynarodowej w partnerstwie z Fundacją Inna Przestrzeń i organizacją NGO „One Caucasus” realizuje projekt „Rozwój budżetu partycypacyjnego jako element wzmocnienia samorządu w Gruzji”.

Kultura Partycypacji to praktyczne forum artystów, architektów, menedżerów kultury, edukatorów, działaczy społecznych i praw człowieka, którzy tworzą warunki dla zmiany społecznej.

Ósmego września odbyło się spotkanie podsumowujące II edycję projektu budżetu partycypacyjnego w Marneuli.

Pod koniec lipca zakończyło się składanie projektów w ramach budżetu partycypacyjnego w gruzińskim municypalitecie Marneuli. W 6 rejonach zostało złożonych łącznie 137 projektów.  To o ponad 80 projektów więcej niż w poprzedni roku.

W Gruzji cały czas trwają prace nad budżetem partycypacyjnym. W zeszłym tygodniu zakończyliśmy spotkania z ponad dwustoma mieszkańcami w sześciu miejscowościach rejonu Marneuli, zorganizowane przez lokalnych koordynatorów budżetu partycypacyjnego.

Projekt budżetu partycypacyjnego w Gruzji wchodzi w nowy etap.

W sobotę, 25 czerwca pracownicy, wolontariusze i przyjaciele Fundacji Inna Przestrzeń zapraszają na 10. urodziny organizacji!

Jeżeli chciałbyś/chciałabyś wystąpić z profesjonalnymi zespołami z Polski, USA, Senegalu, Armenii, Gruzji i Azerbejdżanu podczas One Caucasus 2016, jeszcze do 24 czerwca do 23:59 możesz zgłosić swój udział!

Ruszyła kontynuacja projektu budżetu partycypacyjnego w Gruzji. W tym roku zaczynamy dwa moduły działań.

Warsztaty Architektoniczne dotyczące zaprojektowania i realizacji przestrzeni „Living Zone” dla Festivalu „One Caucasus” w Tserkavi w Gruzji w sierpniu 2016 r.!

Rusza nowy projekt wspierający uchodźczynie po doświadczeniu przemocy ze względu na płeć. Jednym z partnerów projektu jest Fundacja Inna Przestrzeń.

Już teraz możesz przekazać 1% na działania Innej Przestrzeni. Dowiedz się jakie konkretnie działania możesz wesprzeć i skorzystaj z programu do rozliczania PIT-ów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym raportem podsumowującym działania Projektu Birma prowadzonych wspólnie z lokalnymi partnerami GRO,DEMO i WPNA w 2015 roku. 

Instalacje dźwiękowe, perfomans, spacery akustyczne i warsztat badający lokalne struktury dźwiękowe - 16-19 grudnia zapraszamy na finał warszawskiej Transkaukazji w 2015 roku do basenu na Inflanckiej.

Z myślą o naszych użytkownikach, nowych jak i tych, którzy są z nami od lat, rok temu uruchomiliśmy nowe moduły na portalu Kontynent Warszawa – Warszawa Wielu Kultur.