A A+
Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Aktualności

Warsztaty z zarządzania projektem pozarządowym.

Zapraszamy na warsztaty z zarządzania projektami, pozyskiwania funduszy i umiejętności pracy w zespole w ramach Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego już 16 i 17 kwietnia. UWAGA! Warsztaty są skierowane wyłącznie do osób nie będących obywatelami państw UE, ale przebywających legalnie na terenie RP od co najmniej roku.

Udział w warsztatach jest bezpłatny, aby wziąć udział wystarczy wysłać zgłoszenie (imię, nazwisko, adres e-mailowy i/lub telefon kontaktowy) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Najbliższe warsztaty będą przeznaczone dla osób biegle mówiących po polsku. Szczegółowe informacje na stronie www.cw.org.pl. lub pod numerem telefonu: 22 224 05 82. Liczba miejsc ograniczona!

Tematyka warsztatów: zarządzanie projektami i pozyskiwanie funduszy.


Czas: 16 – 17 kwietnia, sobota 11:00 – 17:00, niedziela 11:00 – 17:00


Miejsce: Sala konferencyjna, biuro Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego, ul. Nowy Świat 23/25 lokal 30.

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się:

· jak w praktyce zrealizować swój projekt; krok po kroku od pomysłu do realizacji,

· jak koordynować pracę zespołu projektowego,

· jak przebiega zespołowe planowanie projektów,

· gdzie szukać środków - mapa potencjalnych źródeł wsparcia,

· jak napisać skuteczny wniosek o dofinansowanie,

· jak pracować z budżetem i harmonogramem

· jak promować wydarzenie,

Trenerzy:

Witek Hebanowski – Prezes Fundacji Inna Przestrzeń, trener i facylitator podczas projektów pomocowo – rozwojowych realizowanych w krajach karaibskich i kaukaskich, realizator projektów społecznych i artystycznych, inicjator m.in. Festiwalu Transkaukazja, portalu Kontynent Warszawa czy serwisu NGO fund.

Paulina Paga – Koordynatorka promocji i rekrutacji szkoleń w ramach Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego. Współrealizatorka międzynarodowych projektów artystycznych i społecznych realizowanych ze Stowarzyszeniem Praktyków Kultury, Laundry Association, prowadzi szkolenia z „Zarządzania projektami realizowanymi ze środków Programu Kultura 2007 – 13 w praktyce” dla Punktu Kontaktowego d. s. Kultury.

Projekt jest dofinansowany z Europejskiego Funduszu na rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich oraz budżetu państwa.