A A+
Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Aktualności

Współtwórz grę planszową!

"Mieszkaj z głową - stwórz grę planszową" to kolejny otwarty warsztat realizowany w ramach Akademii Trenerów i Trenerek

Lubisz grać w gry planszowe? Chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć się jak je tworzyć? Interesuje Cię tematyka mieszkalnictwa i chciałbyś/chciałabyś pogłębić wiedzę na temat alternatywnych wspólnot mieszkaniowych oraz problemów związanych z mieszkalnictwem? To są warsztaty dla Ciebie!
Wspólnota, miasto, mieszkalnictwo... To wszystko zawarte w jednej grze planszowej, która będzie efektem końcowym warsztatów. 

Warsztaty są podzielone na 10-cio godzinną część wprowadzającą (sobota i niedziela, 10-15) oraz część pracy grupowej/indywidualnej z możliwością konsultacji.

Podczas warsztatów: 
- poznamy różne typy wspólnot mieszkaniowych; 
- poznamy podstawowe mechanizmy różnych gier planszowych i elementy potrzebne do zaprojektowania własnej gry;
- rozpoczniemy tworzenie unikalnego projektu gry dotyczącej wybranego tematu związanego z wyzwaniami wspólnotowego mieszkalnictwa; 

Zapraszamy uczniów i studentów (i nie tylko!) do wysyłania zgłoszeń przez formularz https://goo.gl/forms/Tfdgek97mwrhk9vI3 

Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Prowadzące:
Gabriela Bakunowicz - kulturoznawczyni, absolwentka Instytutu Kultury UW
Ewa Niedziałek - doktorantka na Wydziale “Artes Liberales” UW
Urszula Rymarowicz - architektka

-- 
Warsztat odbywa się w ramach projektu „Akademia Trenerów i Trenerek” realizowanego przez Fundacja Inna Przestrzeń i Fundację Habitat for Humanity Poland we współpracy z Uniwersyteckim Centrum Wolontariatu UW oraz Stowarzyszeniem Akademickim Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej.

Wydarzenie współorganizowane przez Dom Sąsiedzki Akumulator Domu Kultury KADR.

Kiedy: 7 lipca – 8 lipca 10:00-15:00
Gdzie: Dom Sąsiedzki Akumulator, Przemysława Gintrowskiego 32, Warszawa

 

Projekt finansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu BUILD Solid Ground. Jest on częścią Solid Ground, międzynarodowej kampanii rzeczniczej Habitat for Humanity, której celem jest poprawa dostępu do ziemi jako krok do uzyskania godnego miejsca do życia.