A A+
Wspieraj Fundację Inna Prestrzeń

Aktualności

Letnia Szkoła Trenerów WCW!

Zostań trenerem i zrealizuj swój własny projekt szkoleniowy! Zapraszamy do udziału w szkoleniu dla przyszłych trenerów: 5 - 7 sierpnia 2011 w Warszawie. Zapraszamy do udziału w szkoleniu dla przyszłych trenerów realizowanym w ramach działań Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego. Udział w szkoleniu jest bezpłatny! Projekt jest realizowany ze środków Europejskiego Funduszu na Rzecz Integracji Obywateli Państw Trzecich i budżetu państwa.

Program:
Program szkolenia został opracowany przez międzysektorowy zespół trenerski (trenerzy organizacji pozarządowych, biznesu, mediów). W programie m.in.:
• metody prowadzenia szkoleń,
• umiejętności pracy z grupą i prowadzenia spotkań,
• projektowanie programu szkoleniowego,
• techniki autoprezentacji,
• promocja i rekrutacja szkoleń.

UWAGA! Beneficjenci szkoleń mają możliwość realizacji własnych projektów szkoleniowych! Wymagania: Prosimy o nadesłanie zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do dnia 3 sierpnia.

W zgłoszeniu proszę umieścić (imię i nazwisko, kontakt mejlowy i telefoniczny, kraj pochodzenia oraz informację o oczekiwaniach od szkolenia i pomyśle na wykorzystanie wyniesionej z niego wiedzy i umiejętności ). Zgłoszenia i wszelkie pytania prosimy kierować na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub nr telefonu: 22 224 05 82.

Miejsce: Sala konferencyjna Pilotażu Warszawskiego Centrum Wielokulturowego ul. Nowy Świat 23/25 lok. 30.

Czas: 5 – 7 sierpnia 2011 w godzinach 11.00–19.00.